نمناک اخبارجامعه ماجرای عکس های حاشیه ای یک آقا زاده+ تصاویر
عکس های حاشیه ای ، عکس های حاشیه ای
عکس های حاشیه ای و جنجالی یکی دیگر از آقازادگان ایرانی با دوبنده ی پرچم آمریکا و خودروی لوکس که در اینستاگرام منتشر شده بود به قول بعضی ها ، منتسب به کیان علی آبادی، پسر وزیر اسبق ورزش بود.
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1394
بازدید : 11,090 نفر

ماجرای عکس های حاشیه ای کیان علی آبادی پسر وزیر سابق ورزش

در روزهای گذشته عکسهایی از یک آقازاده با خودروها و لوازم لوکس و پرچم آمریکا در شبکه های اجتماعی دست به دست می شدند که این عکس ها را به کیان (احسان) علی آبادی، فرزند محمدعلی آبادی وزیر اسبق ورزش، منتسب می دانستند.

 عکس هایی که در وحله اول یادآور صفحه اینستاگرام بچه پولدارهای تهران بود.تصاویری همراه با مازراتی، ساعت های لوکس و گران قیمت و البسه مارک دار.
 
عکس های یک آقازاده
 
پس از فراگیرشدن عکسها در شبکه های اجتماعی، این تصاویر به سایت های خبری راه یافت و حتی باشگاه خبرنگاران متعلق به سازمان صداوسیما، گزارش مفصلی از این صفحه همراه با عکس های آن منتشر کرد تا عکس ها و انتساب آن به فرزند محمد علی آبادی، رسمیت بیشتری به خود بگیرد.
 از آن سو اما در در اولین واکنش، اینستاگرام منتسب به پسر علی آبادی عنوان کرد که عکس های لوکس صرفا جنبه هنری دارند. ساعتی بعد اما همین عکس های لوکس و به خصوص عکس حالا دیگر مشهور استخر
عکس های یک آقازاده
با دوبنده پرچم آمریکا، از این صفحه حذف و نام صفحه از کیان علی آبادی(kianaliabadi) به کیان دیزاینر(kian_designer_pv) تغییر کرد. همچنین پست تازه ای منتشر شد که صاحب صفحه (کیان علی آبادی) را در حال نمازخواندن در کربلا نشان می داد.

اما این همه ماجرا نبود چرا که شب گذشته تمامی عکس های شخصی از این صفحه حذف شدند و نام صفحه نیز به Architect_pvتغییر نام پیدا کرد.
شایان ذکرست که، این صفحه حدود 19 هزار فالوور دارد.

عکس های یک آقازاده
عکس های منتشر شده توسط سایت باشگاه خبرنگاران متعلق به سازمان صداوسیما:
همچنین این سایت پست فیسبوک مجری شبکه من و تو را نیز منتشر کرده است که نوشته:

این آلبوم اختصاص داره به یکی از آقازاده ها. پسر آقای علی آبادی رئیس تربیت بدنی و سرپرست وزارت نفت محمود احمدی نژاد. اسم این آقا "احسان"ـه که تو اینستاگرامش عوضش کرده و گذاشته "کیان". بله، این فرد پسر آقای "علی آبادی"ـه. با مازراتی عکس میگیره، با پورشه، و هی به همه میگه:"با ما لاکچری باشید". هفده هزار فالوئر بدبخت تر از خودش هم داره.

ماجرای عکس های حاشیه ای یک آقا زاده+ تصاویر

ماجرای عکس های حاشیه ای یک آقا زاده+ تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 38
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 30 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف