نمناک اخبارگوناگون مادربزرگ اوباما در حج عمره + تصاویر
مادربزرگ اوباما ، مادربزرگ اوباما در مکه
مادربزرگ اوباما " ساره عمر " برای بار دوم به زیارت خانه خدا مشرف شد. مادربزرگ اوباما می گوید: من در کودکی معلمی مسلمان داشتم که من را مشتاق به زیارت خانه خدا کرد.
تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1394
بازدید : 13,761 نفر

 مادربزرگ اوباما به همراه پسر و نوه اش به زیارت خانه ی خدا رفت. او پس از انجام مناسک حج به دیدن نمایشگاهی به عنوان "السلام علیک ایها النبی" رفت.

«ساره عمر» مادربزرگ «باراک حسین اوباما» رئیس جمهوری آمریکا برای دومین بار در عمرش، به مکه مکرمه مشرف شد.

 وی که حدود 91 سال سن دارد پس از انجام مناسک عمره، از نمایشگاهی با عنوان "السلام علیک ایها النبی" در محله نسیم مکه مکرمه بازدید کرد.

 خانم ساره عمر که به همراه «سعید اوباما» و نوه اش «موسی اوباما» به مکه مکرمه سفر کرده است طی اظهاراتی کوتاه پس از بازدید از نمایشگاه پیامبر(ص) گفت:برپایی این نمایشگاه که مزین به نام پیامبر اسلام است آموزه های اسلامی را منعکس می کند و نشان دهنده دوری اسلام از خشونت و افراطی گری است.

 این بانوی مسلمان از مقامات سعودی خواست که این نمایشگاه را در کشورهای دیگر برای متوجه کردن مردم از فهم اشتباه در مورد مذاهب خدایی به ویژه اسلام برپا کنند.

مادربزرگ رییس جمهور آمریکا همچنین با سفر به مدینه منوره، قبر پیامبر اکرم(ص) را نیز زیارت نمود.

وی در این سفر، درباره مسائل سیاسی آمریکا سخنی نگفت.

خانم ساره عمر مادربزرگ باراک حسین اوباما رئیس جمهور آمریکا، پیرزنی اهل روستای «کاگلیلا» در شمال کنیاست.

وی که به زبان سواحیلی (زبان هفت کشور شمالی و شمال شرقی آفریقا) سخن می گوید سال 88 برای نخستین بار توانست به زیارت خانه خدا برود.

این پیرزن کنیایی زیارت خانه خدا را آرزوی دوران کودکی خود عنوان کرده و گفته است در دوران کودکی در روستایمان معلمی مسلمان برایمان از مکه و مدینه صحبت می کرد و می گفت اینجا از مقدس ترین سرزمین های دنیاست و من هم همیشه آرزوی دیدارش را داشتم.

مادربزرگ اوباما

مادربزرگ اوباما

اوباما در کنار مادربزرگش 

 

مادربزرگ اوباما در حج عمره + تصاویر

مادربزرگ اوباما در حج عمره + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 102
برگرفته از ابنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 91 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف