نمناک فرهنگ و هنرچهره ها وقتی غم و شادی فرهاد مجیدی به هم آمیخته است!
مادربزرگ فرهاد مجیدی ، فرهاد مجیدی
فرهاد مجیدی مربی تیم فوتبال استقلال تهران در غم از دست دادن مادربزرگش به سوگ نشست و شادی برد تیمش مقابل سپاهان با غمی عمیق آمیخته شد.
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1398

مادربزرگ فرهاد مجیدی درگذشت

فرهاد مجیدی بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال تهران این روزها به عنوان مربی روی نیمکت این تیم نشسته است و همراه وینفرد شفر سرمربی استقلال هدایت بازیکنان این تیم را برعهده دارد.

روز گذشته در هفته بیست و پنجم لیگ برتر دیدار دو تیم استقلال تهران و سپاهان اصفهان برگزار شد و استقلال تهران با یک گل پیروز میدان شد اما مربی جوان آبی پوش های پایتخت ساعتی قبل از بازی در غم از دست دادن مادربزرگش به سوگ نشست.

فوت مادربزرگ فرهاد مجیدی مربی استقلال

پیش از آغاز بازی روز گذشته دو تیم استقلال تهران و سپاهان اصفهان خبر درگذشت مادربزرگ فرهاد مجیدی منتشر شد اما مربی جوان آبی پوش های پایتخت با غمی که در دلش بود باز هم روی نیمکت استقلال نشست.

فرهاد مجیدی و مادربزرگش

عکسی از فرهاد مجیدی و مادربزرگش

شب گذشته بعد از پایان بازی تیم استقلال فرهاد مجیدی با انتشار پستی برای درگذشت مادربزرگش نوشت : امروز بازی را بردیم، اما من مادر بزرگم را از دست داده بودم، قلبم درین شادی مالامال غم بود، فقط مادر بزرگم را از دست ندادم، قسمتی از تاریخ و زندگی ام را از دست دادم، انگار شادی ها و غم ها قرار است همیشه آمیخته باشند و از آن گریزی نیست.

فوتبال همیشه توانسته است، به من نیرویی دوباره ببخشد، در سخت ترین شرایط زندگی به دادم رسیده است، همیشه امید را در دلم تازه نگه داشته است، نوری در تاریک ترین قسمت شب زنده برایم نگه داشته است.

همیشه در ستایش امید گفته ام امید معجزه می آفریند و امید دوباره اعجاز آفرید،فوتبال است و اعجاز و امید....

فرهاد مجیدی و مادربزرگش

فرهاد مجیدی در کنار مادربزرگ مرحومش

فرهاد مجیدی یکی از بازیکنان موفق و با تعصب تیم استقلال تهران بود که که بازی حرفه ای در تیم استقلال را از دورانی جوانی آغاز کرد و سال 92 در همین تیم از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و سال گذشته به عنوان مربی در کنار وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال قرار گرفت.

فرهاد مجیدی و وینفرد شفر

فرهاد مجیدی و وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال

اندوه فرهاد مجیدی در غم از دست دادن مادربزرگش+عکس

وقتی غم و شادی فرهاد مجیدی به هم آمیخته است!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
منبع : صفحه فرهاد مجیدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف