نمناک اخبارجامعه مادر بی رحم دخترش را به هتل نشینان دبی اجاره داد
اجاره دختر ، اجاره دختر
یک مادر بی رحم برای پرداخت بدهی هایش دختر 16 ساله خود را مجبور به تن فروشی می کرد و او را برای کسب درآمد به هتل های دبی می فرستاد.
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1395
بازدید : 9,242 نفر

اجاره دختر و تن فروشی به زور مادر بدهکار در هتل های دبی

مادر پاکستانی 42 ساله دختر نوجوان خود را با رویای کار در یک سالن زیبایی به دبی می آورد، اما به محض ورود در مقابل پدر خانواده اعلام می کند دخترش باید به تن فروشی مشغول شود. این مادر جنایتکار دختر خود را در ازای دریافت پول در اختیار مردان مختلف قرار می داده است. قربانی نخست از انجام درخواست مادرش سرباز زده، اما تحت فشار توهین ها و داد و فریاد مادرش مجبور به برقراری رابطه با مردان متعدد شده است. این مادر دخترش را از طریق یک خانم در هتلی که از قبل رزرو می شده به مدت 2 ساعت در اختیار مردان قرار می داده است.

 

مادر قربانی و یک تاجر 50 ساله پاکستانی هر دو با اتهام قاچاق انسان در دادگاه مواجه هستند. دختر نوجوان در مسیر هتلی در شارجه برای دیدار با یکی از مشتریان اش توسط پلیس بازداشت شده است. پلیس، زنی که وی را تا هتل مشایعت می کرده را به دلیل تحت تعقیب بودن بازداشت می کند. به گزارش پزشکی قانونی، هیچ علائمی ناشی از آسیب جسمانی در بدن این دختر مشاهده نشده است.

 

مادر این نوجوان در طول تحقیقات اذعان داشته به عنوان خدمتکار مشغول به کار بوده، اما برای حل و فصل یک بدهی مالی به پول بیشتری نیاز داشته که مجبور شده از دخترش در یک خانه فساد استفاده کند. سپس اعتراف کرده طلبکارش به همراه همسرش در مقابل مبلغ بدهی دخترش را برای برقراری رابطه در اختیار مردان می گذاشته است. بعلاوه طبق گزارش پزشکی این دختر 2 ماهه باردار و در یک بنیاد حمایت از زنان و دختران تحت مراقبت قرار دارد. جلسه بعدی دادگاه به یکم سپتامبر موکول شده است.

مادر بی رحم دخترش را به هتل نشینان دبی اجاره داد

مادر بی رحم دخترش را به هتل نشینان دبی اجاره داد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 24
برگرفته از روز نو /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 6
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .