نمناک اخبارحوادث کار وحشتناک و بی رحمانه مادر با نوزاد 8 ماهه اش! + عکس
خوردن متادون ، خوردن متادون توسط بچه
مادری که تحمل گریه های مکرر کودک خود را نداشت و سعی در آرام کردنش داشت با استفاده از شیوه های غلط جان فرزند خود را به خطر انداخت.
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1397

 مادری که پس از گریه کردن فرزندش،به او متادون خوراند 

به گزارش میرور ؛ روز گذشته خبرهایی حاکی از مادر جوانی که به متادون اعتیاد داشت ، در رسانه ها و صفحات مجازی به شدت انتشار یافت که وی پس از گریه کردن بیش از حد دختر بچه 8 ماهه اش تصمیم گرفت تا با خوراندن ماده مخدر متادون گریه های مداوم او را کاهش دهد.

مادر جوان پس از خوراندن ماده مخدر متادون به دختر بچه 8 ماهه اش ، این تصور را داشت که نوزاد 8 ماهه اش آرام بگیرد که متاسفانه باعث جان باختن فرزندش شد.این اتفاق در سال 2015 در شهر بلگراد واقع در صربستان افتاد و طبق آخرین آمار،مادر جوان به 15 سال زندان محکوم شد که خبر آن به تازگی در روز گذشته انتشار یافت.

خوراندن متادون به بچه

کار وحشتناک مادر ظالم با دختر 8 ماه اش

وی در دادگاه این گونه ادعا کرد:"من تنها به علت آرام گرفتن نوزادم به او متادون دادم و این بدین معنا نیست که خواستار مرگش بودم.من برای کودکم مادر خوبی بودم ".همچنین لازم به ذکر است که،این اولین اقدام مادر جوان در کشتن فرزندش نبوده و یک بار دیگر نیز وی قصد جان دخترش را با مسموم کردن شیر خشک داشته است.

متادون ماده مخدری است که اولین بار برای درمان و کاهش دردها در اقسام نقاط بدن استفاده می شد که امروزه متاسفانه استفاده از آن به بیشترین میزان رسیده است.

مادر بی رحمی که دختر شیر خوارش را به قتل رساند!

کار وحشتناک و بی رحمانه مادر با نوزاد 8 ماهه اش! + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 47
منبع : بخش خبری نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 36 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف