مادر خسته

کار زیبای پسربچه برای مادر خسته اش در مترو + عکس

کد مطلب : 51328تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
تصویری زیبا از مادر خسته و پسر کوچکش در مترو توجه مسافران را به خود جلب کرد تا زیباترین عکس از نظر کاربران منتشر شود.

عکسی زیبا از محبت مادر و فرزندی

عشق و علاقه ای که میان مادر و فرزند وجود دارد بارها و بارها خالق تصاویر زیبایی بوده است که شاهد آن بودیم. دردنیای پرمشغله امروزی والدین برای تامین هزینه های فرزندان و دیگر هزینه های زندگی مجبورند هر دو سخت کار کنند و در این مسیر گاهی کاملا با انرژی تخلیه شده به خانه باز می گردند.
کاربران فضای مجازی تصویری از پسر بچه ای چینی کنار مادر خسته اش که در مسیر بازگشت به خانه از فرط خستگی به خواب رفته است را به عنوان یکی از عکس برتر انتخاب کردند.
 
مادر خسته

تصویری زیبا از مادر خسته و پسر مهربانش

این تصویر در جنوب استان سیچوان چین گرفته شده است تصویر زیبا نشان می دهد که مادر خسته از کار روزانه در مسیر بازگشت به خانه روی صندلی قطار شهری خوابش برده پسر بچه ای که کیف و وسایل مادر را روی دوش نگاه داشته است دستش را بعنوان بالشت زیر سر مادرش گذاشته است.
 
به گفته ی فردی که این عکس را منتشر کرده است این پسر کم سنو سال قبل از گرفته شدن این عکس جای خود را به مادری داد که نوزادش را در آغوش گرفته بود. او همچین نوشت :مراقبت کودک از مادری که خسته به خواب رفته بود قلب مسافرانی که این صحنه را شاهد بودند ذوب کرد ، پسربچه مدام مراقب بود که مبادا سر مادرش به سمت جلو بیافتد و او از خواب بیدار شود. 
این تصویر در شبکه های اجتماعی چین به سرعت منتشر و با واکنش های احساسی کاربران مواجه شد.

کار زیبای پسربچه برای مادر خسته اش در مترو + عکس

4.962
این مطلب مفید بود ؟611
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
2 نظر به ثبت رسیده است
....1396-03-27
خیلی خیلی خیلی زیبا بود
20
ن.ن1396-03-28
خیلی خیلی عاشقانه بود
20
وبگردی