نمناک اخبارحوادث مادر سنگدل 5 فرزندش را در حمام خفه کرد + تصاویر
مادر سنگدل ، قتل
کودکان بیگناه در حال صبحانه خوردن بودند که مادر سنگدل اقدام به غرق کردن آنها در حمام کرد . یکی از بچه ها متوجه حادثه شد و قصد داشت فرار کند که زن شیطان صفت به او هم رحم نکرد.
تاریخ انتشار : 2 تیر 1395

مادر سنگدل که همه فرزندانش را در حمام غرق کرد و کشت

  آندریا یاتز 5 فرزندش را که 4 پسر و یک دختر نوزاد بودند را در وان حمام غرق کرد. او پس از این حادثه راهی بیمارستان روانی تگزاس شد.


مادر سنگدل

عکس مادر سنگدل قاتل 5 فرزندش

به گزارش دیلی میل، پسر بزرگ او ناتان 7 ساله و کوچکترین فرزندش 6 ماهه بود. او هنگامی مرتکب این قتل ها شد که کودکان مشغول خوردن صبحانه بودند و متوجه نبود دیگر برادرها نمی شدند. ناتان هنگامی که با جنازه بی جان خواهر و برادرانش مواجع شد توانست از حمام فرار کند اما هنگامی از حمام خارج شد مادرش متوجه شد و سریع او را پیدا کرد و او هم به سرنوشت شوم خواهر و برادرانش محکوم شد.

پس از این حادثه خانم یاتز با پلیس تمام گرفت و درخواست افسر پلیسی کرد و پس از آن با همسرش تماس گرفت تا به خانه بازگردد. او در دادگاه به دلیل نداشتن تعادل روانی تبرئه و به بیمارستان روانی فرستاده شد که به گفته بسیاری از افراد او با کمک وکیلش توانسته تبرئه شود و واقعا مشکل روانی نداشته اشت.
در حال حاضر او در بیمارستان روانی تگزاس بستری است و حق خروج از آنجا را ندارد.

 فرزندان مادر سنگدل

فرزندان کشته شده توسط مادر سنگدل

 

مادر سنگدل 5 فرزندش را در حمام خفه کرد + تصاویر

مادر سنگدل 5 فرزندش را در حمام خفه کرد + تصاویر
: امتیاز : 2.7 تعداد رای : 22
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟
12 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف