نمناک اخبارحوادث مادر مست گوشت دختر 2 ساله اش را زنده زنده خورد + تصاویر
مادر مست ، خوردن گوشت فرزند
عموی کودک که برای استراحت به خانه آمده بود متوجه گریه های بی امان برادرزاده اش شد ، با گمان تنها بودن دختربچه 2 ساله به سراغش رفت تا اینکه با جنایت مادر مست او مواجه شد.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1395

مادر جوان در حالت مستی گوشت سر دختر 2 ساله اش را خورد

انجام رفتاری عجیب و بیرحمانه توسط یک مادر جوان هندی موجی از واکنش ها را به راه انداخت . اهالی روستا همگی در بهت بودند زمانی که ماجرای خورده شدن گوشت سر کودک 2 ساله توسط مادرش را دیدند و شنیدند.

مادر مست هندی

مادر مست هندی گوشت سر دخترش را خورد

رفتار وحشیانه مادر مست با کودک 2 ساله اش

ساعات اولیه بعدازظهر عمو ی " باهاراتی موندال" دختر بچه ی 2 ساله به علت گریه های شدید و بدون وقفه برادر زاده اش به منزل آنها رفت و با صحنه ی باورنکردنی مواجه شد . همسر برادرش با یک چاقو گوشت سر دختربچه را با چاقو بریده بود و به همان شکل می خورد.او که به شدت وحشت زده شده بود فریاد کشید و از همسایه ها کمک خواست . به هر نحوی بود کودک را از چنگال مادر مست نجات داد تا او را به بیمارستان برساند . شدت خونریزی سر کودک بسیار شدید بود به طوری که بعد از انجام پانسمان او را به بخش ای سی یو منتقل کردند.

کودک مادر مست

عکس کودکی که توسط مادر مست خود دچار آسیب جدی شد

زن 40 ساله ، مادر مست کودک بی نوا که در حالت بدون هوشیاری طبیعی به سر می برد همینطور به رفت و آمدهای اطرافش نگاه می کرد تا اینکه توسط نیروهای پلیس بازداشت شد. بر اساس گفته ها این زن از اداره پلیس به مرکز خاص درمانی منتقل شد.

دستگیری مادر مست

دستگیری مادر مست به جرم رفتار وحشیانه با فرزند 2 ساله اش

عموی کودک در رابطه با این اتفاق می گوید:

حوالی بعداز ظهر بود که کارم تمام شده و برای استراحت به خانه آمده بودم . محل زندگی من و خانواده برادرم کنار هم است به همین دلیل به راحتی صدای گریه ی دختر برادرم را می شنوم. " باهارتی " (دختربچه ی 2 ساله ) ناگهان شروع به گریه کرد اما گریه های او با همیشه فرق داشت و به هیچ عنوان قطع نمی شود . با خودم فکر کردم که شاید مادرش در خانه نباشد به همین علت خودم را به سرعت به منزل برادرم رساندم و با صحنه ی وحشتناکی مواجه شدم. برادر زاده ام غرق در خون بود و مادرش گوشت بریده شده از پیشانی او را می خورد. متوجه حالت غیر طبیعی همسر برادرم شدم و به سرعت نیروهای پلیس و امداد را خبر کردم.

مادر مست گوشت دختر 2 ساله اش را زنده زنده خورد + تصاویر

مادر مست گوشت دختر 2 ساله اش را زنده زنده خورد + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 70
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 46 24
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف