نمناک سرگرمیدیدنی ها پیدا کردن مادر با روشی جالب پس از 25 سال! + عکس
مادر و پسر ، مادر و فرزند
مرد جوان هندی برای بازگشت به خانه اش پس از 25 سال از نرم افزار گوگل ارت استفاده کرد،او 25 سال از خانواده خود دور بود.

مادر و پسر پس از 25 سال

زیباترین لحظه زندگی برای آدم هایی که عزیزی را گم کرده اند، پایان این انتظار و رسیدن لحظه دیدار است؛ لحظه ای که تمام تلخی ها به ایستگاه آخر می رسد و همه دردهای دوری با اشک شوق و آغوش گرم و مهربانی التیام پیدا میکند.

به نقل از دیلی میل، " سارو بریرلی " پس از جدایی از خانواده اش 6 هزار مایل(9656) کیلومتر از خانواده اش دور شده است .
این پسر هنگامیکه تنها 5 سال سن داشته به خاطر فقر خانواده اش به یتیم خانه کلکته سپرده شده بود و پس از مدتی یک خانواده استرالیایی او را به فرزندی قبول کرده اند . اما با گذشت سالها او برای بازگشت نزد خانواده واقعی خود توانست پس از 25 سال نزد خانواده اش بازگشت .

مادر و پسر

مادر و پسر

مادر و پسر


سرگذشت این پسر در فیلم سینمایی با بازی نیکول کیدمن و پاتل به اکران سینما در آمده است .
" سارو" دراین باره گفت :" هنگامیکه توانستم خانواده خود را پس از 25 سال در هند دوباره ببینم گویی قلبم از حرکت باز ایستاده بود . خانه ما تنها یک اتاق داشت و بسیار فقیرانه بود .آخرین باری که در این خانه حضور داشتم یک پسر 5 ساله هندی بودم که با پای برهنه در مقابل خانه ایستاده بود . همیشه آرزو داشتم تا بار دیگر عزیزانم را ببینم .وقتی تنها 3 سال سن داشتم پدرم من ، مادرم و دو برادر 6 و 9 ساله ام را به خاطر زنی دیگر ترک کرد . مادرم مجبور بود 6 روز در هفته کار کند تا بتواند هزینه خوراک ما را تامین کند .اغلب همسایگان برای ما خوراکی می آوردند و با وجود تلاش های مادرم نمی توانست پول کافی بدست آورد. به همین دلیل من به یتمی خانه سپرده شدم و برای سالها از اعضای خانوادها ام دور ماندم .همیشه گمان می کردم ایا می توانم دوباره خانوادها ام را ببینم . من از طریق "گوگل ارت " توانستم مکان خانه پدری ام را پیدا کنم و پس از 25 سال مادرم را دوباره در آغوش بگیرم .

پیدا کردن مادر با روشی جالب پس از 25 سال! + عکس

پیدا کردن مادر با روشی جالب پس از 25 سال! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از ایران آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف