نمناک سرگرمیگوناگون همدردی خاص مادر کودک مبتلا به تومور + تصاویر
مادر کودک سرطانی ، عکس مادر و فرزند
یک مادر جوان هر روز صبح زودتر از کودکش بیدار می شود و یک تغییر کوچک ولی زیبا در خودش ایجاد می کند . تغییری که تنها مادر یک کودک مبتلا به مشکلی خاص می تواند آن را انجام دهد.

فداکاری مادر برای کودک مبتلا به تومور پوستی

مادر فداکار یک کودک 7 ماهه برای همدردی با دختر زیبایش هر روز کاری را می کند که تنها یک مادر می تواند.

مادر کودک سرطانی

تصاویر به راحتی گویای نقطه ی هم شکلی این مادر و دختر زیبا هستند.

جسیکا سندز 24 ساله اهل والسی برای آنکه با دخترش همشکل شود هر روز صبح قبل از انکه دخترکوچکش از خواب بیدار شود مقابل آینه روی گونه اش را با رژ لب قرمز رنگ کرده تا چیزی شبیه خال دخترش را داشته باشد.

مادر فداکار

مادر کودک سرطانی

عکس مادر فداکار

مدیسون دختر کوچولویی که روی صورتش یک ضایعه قرمز رنگ دارد هنوز متوجه این تفاوت نشده است چرا که مادرش با هم شکل شدن او او را از تنهایی درآورده.

این ضایعه تجمعی از رگهای خونی متورم شده است.

کودکی با ضایعه پوستی

مادر این دختر بچه در ابتدا فکر می کرد که این تنها یک لکه ی پخش شده زیر پوستش است اما به مرور زمان در 5 ماهگی این دختر متوجه شد که این ضایعه یک تومور متورم شده ی پوستی است.

شاید با خودتان بگویید که این مادر کار خاص یا مشکلی انجام نمی دهد ولی نکته در این نهفته است که یک مادر هر روز صبح با گذاشتن این خال قرمز روی گونه اش می خواهد به دخترکوچکش بگوید که او در هر شرایطی تنها نیست و حتی اگر قرار به متفاوت بودن باشد باز هم مادرش با او یکرنگ و یک شکل است. به افتخار تمام مادرهای مهربان و فداکار دنیا.

همدردی خاص مادر کودک مبتلا به تومور + تصاویر

همدردی خاص مادر کودک مبتلا به تومور + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 357
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 356 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف