نمناک بهداشت و سلامتتغذیه چند ماده غذایی مفید برای زنان سالمند
ماده غذایی ، کاهش توانایی جسمی
چندین ماده غذایی مفید به زنان سالمند کمک می کند تا این سال های عمر خود را با کیفیت بهتری سپری کنند.

کاهش توانایی جسمی زنان سالمند با این ماده غذایی

بالا رفتن سن و کاهش توانایی های جسمی و حرکتی برای انجام کارهای روزمره یکی از نگرانی های اکثر انسان ها در ارتباط با روند پیری است. با این حال کارشناسان معتقدند که با تغذیه مناسب می توان تا حد قابل توجهی ناتوانی ها و مشکلات جسمی ناشی از افزایش سن را کاهش داد.

در همین رابطه متخصصان تغذیه چند ماده غذایی مفید را معرفی کرده اند که گنجاند آنها در رژیم غذایی به زنان سالمند کمک می کند تا این سال های عمر خود را باکیفیت بهتری سپری کنند.
پرتقال، سیب، گلابی، کاهوی romaine (نوعی کاهوی برگ بلند بومی غرب اروپا) و گردو، پنج ماده خوراکی مفید و مغذی هستند که به زنان مسن کمک می کنند در عین حال که روند سالمندی را سپری می کنند توانایی های جسمی و حرکتی خود را نیز حفظ کنند. 

 ماده غذایی

خوردنی های مفید برای زنان سالمند

 به طور کلی رژیم غذایی مبتنی بر میوه ها و سبزی ها و کاهش مصرف قند و نمک و چربی میزان ناتوانی و مشکلات جسمی و حرکتی را در زنان مسن و سالمند کاهش می دهد اما این پنج ماده خوراکی نیز به نوبه خود تاثیر فوق العاده ای از این نظر دارند.

به گزارش دیلی میل، با این حال متخصصان تاکید دارند که بهترین راهکار، انتخاب رژیم غذایی متعادل حاوی انواع غذاهای سالم است که این پنج ماده غذایی نیز در آن گنجانده شده باشند.

چند ماده غذایی مفید برای زنان سالمند

چند ماده غذایی مفید برای زنان سالمند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف