مارهای زیر کابین قدیمی
اخیرا ویدیویی عجیب و باور نکردنی از زمانیکه یک بالابر کابین قدیمی را بلند می کند، در صفحات مجازی منتشر شد که نام آن سورپرایز وحشتناک نامیده شد.

سورپرایز وحشتناکی که در هنگام بلند کردن کابین قدیمی نمایان شد!

مارها بی شک یکی از وحشتناک ترین حیوانات کره زمین هستند که هر انسانی شاید جرئت نزدیک شدن به آن و یا لمسش را نداشته باشد و این می تواند به دلیل ترس و دلهره ما نسبت به چهره این حیوان وحشتناک باشد که این ترس را چندین و چند برابر ساخته است که در کنار آن برخی گونه از مارها دارای نیس بسیار کشنده ای هستند که تنها یک قطره از آن می تواند باعث از پای در آوردن یک فیل شود. با این وجود این حیوانات دارای عادات خاص خودشان هستند و نمی خواهند دیده شوند.

مار وحشتناک

 

برای مثال آنها در زیر صخره ها، نقاط تاریک و... پنهان می شوند تا نسبت به محیط اطراف خود بهتر تسلط پیدا کنند. از این رو زمان هایی که شما در حال گردش در بیابان ها و ارتفاعات هستید، باید مراقب خودتان باشید تا توسط این حیوانات آسیب نبینید.

اما اخیر ویدیویی عجیب و ترسناکی در صفحات مجازی به شدت پخش شد که باعث شوکه شدن تعداد بسیار زیادی از کاربران این صفحات شد که نتیجه آن واکنش های مختلف از جانب آنها بود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا تعدادی جوان پس دیدن تعدادی مار در یک منطقه تصمیم گرفتند تا در مورد آن منطقه تحقیق کنند و بتوانند اطلاعاتی بدست بیاورند. به همین دلیل آن ها برای این امر از یک دستگاه بالابر استفاده نمودند تا بتوانند تحقیق خود را کامل کنند. آنها پس از فراهم ساختن بالابر به سمت کابین های قدیمی رفتند و تصمیم گرفتند تا کابین ها را بلند کنند. در نهایت آنها کابین ها را بلند کردند که نتیجه آن نمایان شدن تعداد زیادی از مارهای پنهان شده در زیر کابین بود که آنرا سورپرایز وحشتناک نمایدند و ویدیو آنرا در صفحات مجازی به اشتراک گذاشتند.

ویدیو سورپرایز وحشتناکی که در هنگام بلند کردن کابین نمایان شد!

سورپرایز وحشتناکی که در هنگام بلند کردن کابین نمایان شد! + فیلم

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی