نمناک سرگرمیگوناگون آب خوردن مارکبری تشنه از دست کشاورز شجاع! + تصاویر
مارکبری ، آب خوردن مار تشنه
مارکبری یکی از مرگبار ترین موجودات روی زمین در حالت تشنگی خیره به دستان کشاورز سرش را بالا آورده بود ، هیچ حرکت و حمله ای در کار نبود و فقط منتظر نوشیدن آب از دستان مرد بود.
بازدید : 6,943 نفر

مرد شجاع مار کبری تشنه را از مرگ نجات داد

مار کبری که یکی از سمی ترین و مرگبارترین مارهای شناخته شده دنیاست هم گاهی می تواند تسلیم شرایط سخت شده و تبدیل به موجودی ضعیف شود.

Brave man risks his life to rescue killer Cobra snake from dehydration

مارکبری

 لحظه آب خوردن مار کبری تشنه از دست مرد کشاورز

چند مرد کشاورز در حال کار متوجه مار غولپیکری شدند که بی جان روی زمین می خزد ، شرایط سخت آب و هوایی و کم آبی در هندوستان این مار سمی را نیز دچار مشکل کرده بود. کشاورزان هیچ کدام جرات نزدیک شدن به حیوان تشنه را نداشتند اما یکی از انها خطر را به جان خرید و مقداری آب برای مار تشنه برد.

مارکبری

در کمال ناباوری این مرد شجاع حاضر شد تا با دستانش آب را به مار کبری بدهد ، ماری که نیش سمی اش هر انسانی را از پای در می آورد.

 

حیرت انگیز بود زمانی که مار کبری کمی خود را بلند کرد تا بانزدیک شدن به دستان مرد کشاورز آب را از لیوانی که روی برگی نازک ریخته می شد بنوشد.

تصاویر نشان می دهد که این مرد نترس چطور با ریختن آب لیوان روی برگ آن را به سمت دهان مار تشنه هدایت می کند.

مارکبری

صحنه زیبای آب دادن مرد کشاورز به مار کبری

 

کشاورز هندی می گوید:وقتی دیدم مار کبری بی حال روی زمین در یک مسیر کوچک و بی هدف به دور خود می خزد متوجه شدم که مشکلی وجود دارد ، هوای گرم و دمای بالا مرا به این فکر انداخت که مبادا حیوان سمی تشنه باشد تا اینکه مقداری آب از داخل لیوان در فاصله ای نه چندان دور از او روی زمین ریختم ، مار ایستاد و بدون حرکت مرا نگاه کرد مثل اینکه با نگاهش از من آب می خواست .

برایم جالب بود که چرا حیوان کشنده در آن لحظه برای گرفتن لیوان آب به من حمله ور نشد و منتظر ماند تا آب را به او بدهم.

 

آب خوردن مارکبری تشنه از دست کشاورز شجاع! + تصاویر

آب خوردن مارکبری تشنه از دست کشاورز شجاع! + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 44
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 42 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف