نمناک سرگرمیگوناگون فرار دردسر ساز مار 4.5 متری پیتون از باغ وحش + فیلم
اخیرا مار پیتون 4.5 متری از باغ وحشی به نام آلبی پارک در فیلیپین دست به فرار زد و از مزرعه ای در آن حوالی پیدا شد که دردسر ساز شده بود.

فرار دردسر ساز مار 4.5 متری پیتون از باغ وحش

مارها دارای گونه های مختلفی هستند که برخی از گونه ها دارای نیش و زهر بسیار کشنده ای هستند که گاها یک قطره از آن می تواند برای از پای در آوردن یک فیل غول پیکر مناسب و کافی باشد. از این رو باید به میزان زیادی از این موضوع مراقب باشیم تا دیگر این حیوانات به ما آسیب نرسانند.

البته لازم به ذکر است که غریزه حیوانات به گونه ای است که اگر احساس کنند دشمن قصد آسیب زدن به او را دارد، ناچارا از خود دفاع خواهد کرد و می توان این گونه متوجه شد که این ما هستیم که به خودمان آسیب می رسانیم چراه که وقتی ما به قلمرو حیوانات پای می گذاریم، آنها برای محافظت از خود و قلمروشان به ما آسیب خواهند رساند. بنابراین نباید وارد قلمرو آنها شویم.

اما گاها نیز ممکن است این اتفاق کاملا برعکس شود و اینبار حیوانات به محیط زندگی ما رجوع کنند و در این شرایط بهتر است تا با سازمان هایی در خصوص مراقبت از حیوانات تماس به عمل آورید تا آنها برای کمک به ما حاضر شوند. برای مثال اخیرا ویدیویی از کشور فیلیپین منتشر شد که توانست با بازدید و حاشیه های فراوان روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

فرار مار از باغ وحش

فرار دردسر ساز ما پیتون 4.5 متری از باغ وحش

مار پیتون 4.5 متری با نام مستعاری " Sawa " اخیرا موجب رعب و وحشت حیوانات یک مزرعه خانگی شده بود که از خانه خود در باغ وحش آلبی پارک، فرار کرده بود و به این مزرعه گریخته بود. مالک مزرعه در خصوص این مار غول پیکر 4.5 متری این گونه گفت که مار برای سیر شدن به حیات پشتی خانه می رفته و حیوانات را به دام خود می اندخت و آنها را می بلعید. سپس آنها با مسئولین باغ وحش تماس حاصل کردند و آنها نیز برای امداد رسانی به مالک مزرعه و خانواده اش فورا در مزرعه حضور یافتند و مار غول پیکر را به دام انداختند و در داخل کیسه ای بزرگ قرار دادند و سپس آنرا به باغ وحش منتقل کردند.

ویدیو فرار دردسر ساز مار 4.5 متری پیتون از باغ وحش ؛

فرار دردسر ساز مار 4.5 متری پیتون از باغ وحش + فیلم

فرار دردسر ساز مار 4.5 متری پیتون از باغ وحش + فیلم
:
امتیاز : 0 تعداد رای : 0
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 0 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف