مار دوسر
یکی از عکسان حیات وحش در جستجوی سوژه خاص عکاسی به مار دوسری برخورد که از قرار معلوم تازه متولد شده بود ، حرکات عجیب سرهای بچه مار صحنه ی دیده نشده ای خلق کرد.

عکس عجیب مار دوسر

پیش از این هم خبر تولد مار دوسر منتشر شده بود اما یکی از عکاسان حیات وحش با ثبت صحنه های دیدنی نمونه ای عجیب از این مورد را به اشتراک گذاشت ، ماری که 2 سرش سعی در عبور از یکدیگر دارند.

Bizarre photos show snake born with TWO heads

مار دوسر

مار دوسر

تصویری عجیب و دیدنی از مار دوسر گرسنه

 یکی از اختلالات نادر تولد حیوانات 2 سر است که مثال آن را در مارها چندین بار شاهد بودیم ، شرایط خاصی که اکثرا متخصصان معتقدند نتیجه ی تشکل ناقص جنین 2قلو است .

عکس مار 2 سر تازه متولد شده که به عنوان یکی از پربازدیدترین تصاویر هفته انتخاب شده است تلاش هر دوسر مار 2 سر برای خوردن غذا را نشان می دهد که منجر به خلق چنین تصویری شده است ، تصویری که توسط عکاس حیات وحش ، " ماتجیس" 43 ساله گرفته و منتشر شده است.

این عکاس می گوید:برایم باورکردنی نبود ، مار تازه متلود شده 2 سر نمی دانست برای رفع گرسنگی خود چه کند در حدی که یکی از سرها از دهان سر دیگر عبور می کرد ؛ تصور می کردم شاید یکی از سرها سر دیگر را بخورد اما آنها بعد از مدت کوتاهی مثل اینکه متوجه شدند نمی تواند همدیگر را بخورند و به سراغ گوشه ای در جستجوی غذا رفتند.

کار عجیب و ترسناک بچه مار دوسر گرسنه + تصاویر

3.928
این مطلب مفید بود ؟226
منبع : بخش وبگردی نمناک /ن
وبگردی