نمناک سرگرمیگوناگون مار عجیب و غریب سه چشم! + تصاویر
مار 3 چشم عجیب الخلقه ای اخیرا در بزرگراهی واقع در استرالیا کشف شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود.

مار عجیب و غریب سه چشم!

مارها در میان تمام حیوانات یکی از وحشتناک ترین موجودات کره زمین می باشند که شاید هر یک از ما نزدیک شدن به این موجودات را نیز حتی قبول نکنیم. با این حال دلایل اصلی که منجر به چنین ترس و دلهره ای نسبت به این حیوانات شده است، بیشتر به دلیل آناتومی خاص، چهره و شماتیک عجیب و غریب و همچنین زهر و سم کشنده آن می باشد که این حیوان را این گونه ترسناک ساخته است.

از این رو مهم ترین آن هم جنجگو بودن مارها می باشد که در حمله ممکن است تنها در چند ثانیه با تزریق سم و زهر کشنده در بدن دشمنانش می تواند سیستم عصبی آنها را مختل سازد که نتیجه آن از پای درآوردن و مرگ دشمن است. اما تصوری که شما نسبت به این حیوانات دارید، این گونه نیست و آنها تنها قصد نجات و دفاع از خود را دارند و این ما هستیم که منجر به تحریک آنها می شویم.

با این حال روز گذشته تصاویری جالب از یک مار عجیب و غریب در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های متعددی قرار گیرد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مار عجیب و غریب 3 چشمی اخیرا در بزرگراه استرالیا یافت شد که توانست با حواشی و واکنش های متعددی روبرو شود. نام این مارها " مانتی پیتون " می باشد که روز گذشته به میزان 9 هزار بار به اشتراک گذاشته شد چرا که علاوه بر دو چشم، یک چشم دیگر در بالای سرش داشت که یکی از موجودات خارق العاده و خاص محسوب می شوند که طبق گفته ها دارای دردسرهای زیادی می باشد و یکی از آنها عدم غذا خوردن است.

پروفسور برایان فرای از دانشگاه کوئینزلند این گونه گفت :" این مار دچار جهش شده است که از دید مردم بسیار ناخوشایند است. پیش از این من تا به حال مار 3 چشم ندیده بودم و این تنها یک جهش است".

مار عجیب و غریب سه چشم! + تصاویر

مار عجیب و غریب سه چشم! + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف