نمناک سرگرمیدیدنی ها بلعیده شدن 3 گوزن توسط مار پیتون! + تصاویر
مار پیتون ، مار
مار پیتونی با طول 16 فوت سه گوزن را با هم بلعید.این مار علاقه خاصی به گوزن دارن و به همین خاطر هر سه گوزن را درسته قورت داده است.

مار پیتون گرسنه 3 گوزن را با هم بلعید

شکار مارهای پیتون همیشه وحشتناک و عجیب بوده اند و اکثرآ طعمه را بعد از خفه کردن می بلعند. به نظر می رسد پیتون هایی که در زمین های باتلاقی فلوریدا زندگی می کنند، علاقه خاصی به گوشت گوزن دارند.
 
متخصصان حیوانات در فلوریدا در حال تحقیق روی مار پیتون بودند که در نزدیکی زمین های باتلاقی این ایالت متوجه یکی از همین گونه مار شدند که در نزدیکی باتلاق سه گوزن را با هم بلعید.
 
مار پیتون

 مار پیتون سه گوزن را با هم خورد

این متخصصان که درباره این حیوان تحقیق می کردند پس از چند روز مجبور شدند که این مار را بکشند و زمانی که شکم او را باز کردند، دیدند که گوزن های بلعیده شده هنوز در روده این مار قرار داشتند.
 
گفتنی است؛ این متخصصان درباره این مار گفتند که این گونه که اکثرا در زمین های باتلاقی زندگی می کنند برای شکار کردن دور طعمه خود می پیچند و آن قدر آن را فشار می دهند تا استخوان های آن بشکند و نرم شود.
 
مار پیتون

بلعیده شدن سه گوزن توسط مار پیتون

مار پیتون

بلعیده شدن سه گوزن توسط مار پیتون

مار پیتون

بلعیده شدن سه گوزن توسط مار پیتون

در نهایت این تحقیق، پس از باز شدن روده مار دیده شد که استخوان هاو موهای گوزن ها هنوز تجزیه نشده بودند.
 

مار پیتون سه گوزن را همزمان بلعید + تصاویر

بلعیده شدن 3 گوزن توسط مار پیتون! + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف