نمناک سرگرمیدیدنی ها جنگ دیدنی مار پیتون و خفاش غول پیکر + فیلم
مار پیتون و خفاش ، دیدنی های دنیای حیوانات
جدال نفس گیر مار پیتون و خفاش بیش از یک ساعت طول کشید ، مار پیتون با قدرت دیدنی اش خفاش غول پیکر را به بالای درخت کشاند اما هنگامی که خواست او را ببلعد ... .

جدال نفس گیر مار پیتون با خفاش غول پیکر

مار پیتون غول پیکر در تلاشی جالب توجه خفاش غول پیکر را شکار کرده و به بالای درخت می کشاند تا او را ببلعد ؛ تلاشی نفس گیر که در نهایت مار موفق می شود طعمه اش را به بالای درخت بکشاند اما هدفش نیمه تمام باقی می ماند.

Enormous python tries to swallow bat whole as creatures fight to the death while hanging from a tree

مار پیتون و خفاش

درگیری نفس گیر مار پیتون و خفاش بالای درخت

تلاش دیدنی مار پیتون برای بردن خفاش به بالای درخت

 به گزارش میرر این خفاش حدود 1 ساعت و نیم اسیر مار پیتون بود و در نهایت توسط اوبه بالای درخت برده شد ؛ تلاش خفاش در برابر قدرت باورنکردنی مار پیتون و حیرت مرد مارگیر بریس بین استرالیا.بعد از جدالی طولانی مار موفق می شود خفاش را به بالای درخت بکشاند اما وقتی دهانش را برای بلعیدن طعمه غول پیکر خود باز می کند برهم خوردن تعادل و وزن سنگین طعمه او را با شکست روبرو می سازد ، خفاش در کمال خوش شانسی بعد از عذاب 90 دقیقه ای از مرگ نجات یافته و به زمین می افتد.این ویدئو توسط "تونی موریسون" مارگیر حرفه ای ضبط و منتشر شده است .

ویدئوی جدال مار پیتون و خفاش در استرالیا 

جنگ دیدنی مار پیتون و خفاش غول پیکر + فیلم

جنگ دیدنی مار پیتون و خفاش غول پیکر + فیلم
: امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
منبع : بخش وبگردی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟
11 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف