نمناک سرگرمیگوناگون فداکاری مادر برای نجات نوزادش از نیش مار کبری + عکس
مار کبری ، ماجرای درگیری با مار سمی
زن جوان بعد از شیر دادن به نوزادش او را روی مبل گذاشت تا استراحت کند ، لحظاتی بعد متوجه خزش مار کبری به سمت کودکش شد. مادر برای نجات جان وارد عمل شد و مار سمی چشمان او را هدف گرفت.
بازدید : 11,306 نفر

جنگ مادر با مار کبری برای نجات جان فرزندش

یک مادر برای محافظت از فرزندش دست به هر کاری می زند و حاضر است هر خطری را به جان بخرد درست مثل مادر جوانی که برای نجات جان فرزنش با مار کبری درگیر شد.

مادر 20 ساله اهل آفریقای جنوبی بعد از شیر دادن به نوزاد 1 ماهه اش نوزاد را روی مبل گذاشت تا بخوابد. بعد از چند دقیقه وقتی برای سر زدن به کودکش کنار مبل آمد متوجه شد که نوزاد روی مبل تنها نیست .

مار کبری 1 متری که یکی از خطرناک ترین مارهای سمی آفریقاست روی مبل و در حال خزیدن به سمت نوزاد بود.

مادر جوان می دانست که مار برای نیش زدن و کشتن نوزادش می خزد ، خیلی ترسیده بود اما تمام جراتش را به خرج داد و به سرعت فرزندش را از روی مبل برداشت تا فرار کند در همین حال مار سم کشنده ی خود را به داخل چشمان مادر پرتاب کرد.

درگیری مار کبری با زن 20 ساله

درگیری مار کبری با مادر 20 ساله

زن جوان فریاد بلندی زد و از همسایه ها درخواست کمک کرد. بعد از تماس با نیروهای اورژانس آمبولانس امداد رسید و مادر جوان را به سرعت به بیمارستان منتقل کرد.

به گزارش life daily این نوع مار اصلی ترین علت مارگزیدگی مردم آفریقاست و زهری کشنده دارد که اگر با چشم تماس داشته باشد می تواند موجب سوزش و حتی کوری چشم شود.

نیروهای آتش نشانی توانستند این مار سمی را کشته و از محل خارج کنند.

حمله مار کبری

حمله مار کبری به چشمان مادر فداکار

 

فداکاری مادر برای نجات نوزادش از نیش مار کبری + عکس

فداکاری مادر برای نجات نوزادش از نیش مار کبری + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 35
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 35 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف