نمناک سبک زندگیموفقیت ماجرای جالب ماست بندی که میلیاردر شد + عکس
ماست بند ، داستان میلیاردر شدن
جوان ماست بند تازه واردترین های دنیای میلیاردرها بود ، همه دوست داشتند بدانند که چطور او از یک فعالیت کم هزینه خانگی به بازار جهانی و درآمد بالا رسید.

ماست بند میلیاردر جوانی که کارش را از خانه شروع کرد

افرادی با اراده که به قول خودشان با دست خالی روزی شروع به کار کرده اند و امروز نامشان به عنوان ثروتمند ترین ها برده می شود هر کدام داستانی دارند که در این بخش به یکی از آنها می رسیم ، جوان ترک که با ماست فروشی صاحب درآمد بسیار بالا شد.

ماجرای جوانی که با ماست بندی میلیاردر شد

یکی از آنها حمدی اولوکویا، مرد موفق ترک است که تنها از علاقه اش با مزه شیرین ماست تجارتی میلیاردی در آمریکا به راه انداخت. مردی که با تهیه ماست در منزلش و تنها برای مصرف شخصی حالا یکی از تولیدکنندگان بزرگ ماست در آمریکاست.هرگاه حرف پول و ثروت به میان می آید، بیشتر ما به یاد صاحبان شرکت های تکنولوژیک بزرگ مثل اپل و مایکروسافت می افتیم. گویی درآمدهای بزرگ تنها به دانش های جدید ارتباط دارد که ما از آن اطلاع چندانی نداریم درحالی که هستند افرادی که کمی هوش و خلاقیت خود را به کار انداخته اند و از طریق مسیرهای به ظاهر پیش پاافتاده به ثروت کلان دست یافته اند؛ مسیری ساده و به ظاهر ابتدایی به نام تولید ماست.
حمدی اولوکویا

عکس حمدی اولوکویا ماست بندی که میلیاردر شد

حمدی اولوکویا، مردی کرد اهل ترکیه بود که در دهه چهارم زندگی اش تصمیم به مهاجرت به آمریکا گرفت. او از همان روزهای اول اقامتش که برای خرید به سوپرمارکت ها سر می زد، متوجه شد برخلاف ترکیه که ماست چکیده خوش طعم همواره در سبد غذایی خانواده جایگاهی ویژه دارد، در آمریکا از این خبرها نیست. در آنجا ماست میوه ای عرضه می شد و مردم از آن استقبال چندانی نمی کردند. گویی هنوز این خوراکی مفید و خوش طعم به شکل درست به مردم آمریکا معرفی نشده بود.

حمدی اولوکویا تصمیم گرفت، یک کارخانه تولید ماست راه بیندازد. به همین دلیل وقتی در سال 2005 آگهی فروش چنین کارخانه ای را دید، معطل نکرد. البته او پول کافی برای خرید کارخانه نداشت و مبلغ یک میلیون دلار وام گرفت. اولوکویا یک کارشناس باتجربه ماست بندی را از ترکیه به آمریکا آورد و آنها بعد از چند بار آزمایش و تجربه انواع شیوه های ماست بندی، بالاخره توانستند خوش طعم ترین ماست را به مردم عرضه کنند.

ماست میوه ای طعم چندان خوبی نداشت و به دلیل داشتن شکر مضر بود. برعکس ماست چکیده سرزمین حمدی خوش طعم و مفید بود و می توانست کمکی برای لاغرشدن به شمار آید. 70درصد مردم آمریکا چاق اند و به همین دلیل از یک خوراکی خوشمزه مفید برای لاغری استقبال می کنند. ایده حمدی خیلی زود جواب داد.

سال 2013 تولید ماست چبانی در دو کارخانه عظیم انجام می شد و چیزی بیش از 2000 کارمند در آن جا مشغول بودند. نام حمدی اولوکویا موسس این دو کارخانه هم در زمره ثروتمندترین مردان جهان ثبت شد.

تلاش و کوشش، شجاعت و خلاقیت در کنار هم جمع شدند و مسیر رشدوترقی را برای حمدی اولوکویا بازکردند. هرکسی می تواند مانند او شود، اگر هدفمند باشد و کمر همت ببندد.

ماجرای جالب ماست بندی که میلیاردر شد + عکس

ماجرای جالب ماست بندی که میلیاردر شد + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از جام جم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف