نمناک سرگرمیاتومبیل “ماشین آئودی” که روی فرش قرمز جشنواره برلین رفت + تصاویر
ماشین آئودی ، آئودی
معرفی “ماشین آئودی” مدل خودران A8 L W12 یکی از جذابیت های جشنواره فیلم برلین در آلمان بود که دنیل برول را به صورت خودکار با خود تا به روی فرش قرمز در برلیناله پالاست رانندگی کرده است.
بازدید : 3,977 نفر

ماشین آئودی خودکار در جشنواره برلین

جشنواره برلین در حالی برگزار شد که در آن خودروی آئودی راننده خودکار با خودنمایی روی فرش قرمز به حاضرین در این جشنواره معرفی شد.

آئودی یک مدل خودران A8 L W12 در جشنواره فیلم برلین در آلمان معرفی کرده است. A8 L W12 که با عنوان «یک گام دیگر در جهت رانندگی خودکار» توصیف شده، «دنیل برول» را با خود به هتل برده و سپس به صورت خودکار، به فرش قرمز در «برلیناله پالاست» رانندگی کرده است.

برای تکمیل این سفر، این خودرو از مجموعه ای دوربین ها و حسگرها برای تشخیص اشیای ثابت و مسیر استفاده کرده و سپس آنها را با یک نقشه که همراه با جزئیات از مسیر پیش رو تهیه شده، مطابقت داده است. با این وجود، برخلاف سایر کانسپت های خودران دیگر که تاکنون ارائه شده اند، آئودی قصد داشته تا A8 L W12 به صورت یک «راننده شخصی» رانندگی کند و بنابراین، برای شتاب گیری و ترمز به صورت نرم و مناسب برنامه ریزی شده است.

به نظر می رسد که همه چیز به خوبی پیش رفته و متانت رانندگی آن موردتوجه «برول» قرار گرفته؛ چرا که از نظر وی، A8 همه چیز را به صورت کامل انجام داده است. عضو تیم توسعه فنی آئودی، اشتفان کنرش (Stefan Knirsch)، در این زمینه می گوید:

ما همین حالا نیز ثابت کرده ایم که می توانیم خودران هایی با قابلیت رانندگی ایمن در پیست های مسابقه و همین طور در مسیرهای اکسپرس داشته باشیم. در «برلیناله»، اکنون می توانیم یک شرایط پیچیده ترافیک شهری را با حداکثر راحتی سرنشین، مدیریت کنیم.

ماشین آئودی

ماشین آئودی

ماشین آئودی


ماشین آئودی که روی فرش قرمز جشنواره برلین رفت + تصاویر

“ماشین آئودی” که روی فرش قرمز جشنواره برلین رفت + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از فارس نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف