نمناک سرگرمیگوناگون حراج ماشین بازیگر مشهور + عکس
بازیگر ، بازیگر مشهور
آتکینسون بازیگر انگلیسی که بیشتر به خاطر نقش کمدی مستر بین شهرت زیادی در سراسر دنیا دارد از به حراج گذاشتن خودروی معروف تصادفی اش به قیمت هشت میلیون پوند خبر داد.

"روان سباستین اتکینسون"، کمدین معروف انگلیسی را کسی به این نام نمی شناسد.اما نام مستربین شهرت زیادی در سراسر دنیا دارد.این کمدین انگلیسی با حرکات شیرین و به یادماندنی، نویسنده هم هست و بخش زیادی از آثار شناخته شده اش مانند همین داستان های مستر بین را خودش می نویسد.بازیگر شناخته شده ی شخصیت کمدی مستر بین علاقه زیادی به ماشین دارد و حتی مجموعه ای از ماشین های قدیمی و گران قیمت را جمع آوری کرده است و حال اقدام به حراج خودروی معروف تصادفی اش به قیمت هشت میلیون پوند کرده است.

«رووان آتکینسون» که به عنوان «مستربین» همواره در برنامه های سریالی اش سوار بر این مینی ماینر زرد رنگ دیده می شد در حالی که کلکسیونی از خودروهای گرانقیمت در خانه اش دارد برای فروش این خودروی اسقاطی اطلاعیه صادر کرده است.

ماشین مستربین

این خودرو 18 سال پیش با قیمت 540 هزار پوند در تملک آتکینسون 60 ساله قرار گرفت. به گفته این بازیگر او هرگز به آن به عنوان اتومبیلی سودآور نگاه نمی کرد.مستربین تا به حال دوبار این خودرو را در تصادف اوراق کرده که در یکی از این تصادف ها با دریافت 910 هزار پوند غرامت از بیمه، رکورد انگلیس را در پرداخت بیمه تصادف از آن خود کرده است. این خودرو هر دو بار به کارخانه فرستاده و با تعمیر اساسی و در سلامت کامل به صاحبش بازگردانده شده است
به همین خاطر یک تاجر خودرو در لندن در بیانیه فروش خودروی مستربین با استقبال از خرید این خودرو، تبلیغی جانانه برای آن کرده است. دیوید کلارک که بتازگی شریک کاری مستربین نیز شده می گوید:«اگر من قصد خرید خودروی کورسی را داشتم قطعاً خودروی آتکینسون را انتخاب می کردم چون با تاریخچه ای که پشت این خودرو قرار دارد برای یک کلکسیون بسیار جالب است.»
آتکینسون 60 ساله کمدین معروف انگلیسی در سال 1955 در دورهام متولد شد. والدینش کشاورز بودند. برادر بزرگتر او یک اقتصاددان برجسته معروف در اروپاست. ادکینسون در دانشگاه نیوکسل مهندسی الکترونیک خواند و سپس در رشته تئاتر ادامه تحصیل داد. او در سال 1991 ازدواج کرد و حاصل ازدواجشان دو فرزند شد.آتکینسون سال گذشته از همسرش جدا شد.او علاقه زیادی به ماشین دارد و حتی مجموعه ای از ماشین های قدیمی را جمع آوری کرده است.در پارکینگ خانه اش خودروهای گرانقیمتی مثل هوندا NSX، جگوارMK7، آستون مارتینDB2، وینتج فورد فالکن، BMW328 و رولز رویز فانتوم کوپه را نیز دارد.

حراج ماشین بازیگر مشهور + عکس

حراج ماشین بازیگر مشهور + عکس
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 19
برگرفته از برترین ها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 18 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف