نمناک سرگرمیاتومبیل اولین ماشین بدون کلید در جهان + تصاویر
ماشین بدون کلید ، ماشین
با پیشرفت علم و فناوری، صنعت خودرو قصد دارد خودرویی برای شما علاقه مندان به دنیای خودرو معرفی کند که اولین خودروی بدون کلید جهان می باشد. در ادامه عکس های مربوط به اولین ماشین بدون کلید در جهان را ببینید.
بازدید : 3,896 نفر

ماشین بدون کلید

هرچند تاکنون سیستم های ورود بدون کلید و استارت بدون کلید در خودروها، به صورت یک تکنولوژی جدید ارائه می شد، اما ولوو قصد دارد از سال 2017 مدل های بدون کلید واقعی یا کلید دیجیتالی را برای خودروهای خود معرفی نماید.
 
ولوو اولین شرکتی خواهد بود که کلیدهای دیجیتالی را به صنعت خودرو می آورد. برنامه ولوو، حذف کامل کلیدهای فیزیکی و جایگزینی آن با کلیدهای دیجیتالی است که می تواند در گوشی های هوشمند مالک قرار گیرد.
 
ماشین بدون کلید

درواقع کلید دیجیتالی، نوعی برنامه برای تلفن های هوشمند است که می تواند از طریق بلوتوث با خودرو ارتباط برقرار کند. قابلیت های این کلید دیجیتالی، کاملاً مشابه کلیدهای هوشمند فعلی خواهد بود و می توان از طریق آن درب های خودرو را باز یا قفل نمود و یا استارت زده و موتور را روشن کرد.

ماشین بدون کلید

این ویژگی با درنظر گرفتن ابعاد ایمنی آن، پتانسیل های زیادی خواهد داشت. به عنوان مثال شرکت های کرایه خودرو به راحتی می توانند کلید دیجیتالی را برای مشتریان ارسال کنند.

ماشین بدون کلید
 

ولوو قرار است طی یک برنامه آزمایشی از بهار امسال در خودروهای فرودگاه گوتنبرگ سوئد و در تعدادی محدود، این فناوری را آزمایش کند.

ماشین بدون کلید
 

اولین ماشین بدون کلید در جهان + تصاویر

اولین ماشین بدون کلید در جهان + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از آفتاب نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف