نمناک سرگرمیگوناگون گیر کردن ماشین مرد ثروتمند وسط رودخانه بخاطر 3 دلار! + فیلم
ماشین در رودخانه ، گیر کردن ماشین در رودخانه
مردی ثروتمند چینی که برای ندادن 3 دلار به کارواش برای تمیز کردن ماشینش، اقدام به شستن ماشین خود در رودخانه نمود که اتفاقی عجیب برای او رخ داد.

مردی که به دلیل 3 دلار با ماشینش در رودخانه گیر افتاد

به گزارش پست صبحگاهی جنوب چین؛یک مرد ثروتمند چینی که مالک اتومبیل لندروور شاسی بلند بود،برای اینکه به میزان 20 یوان "3 دلار" هزینه کارواش را نپردازد دست به کاری عجیب زد که ویدیو آن به شدت در صفحات مجازی منتشر شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

ویدیو گیر کردن یک مرد چینی ثروتمند در کنار یک رودخانه به همراه اتومبیلش روز گذشته بشدت در صفحات مجازی منتشر شد.بر اساس گزارش اداره آتش نشانی "دوجیانگیان" واقع در استان سیچوان چین ، وی به این علت که هزینه 3 دلاری کارواش را نپردازد،تصمیم گرفت تا اتومبیل شاسی بلند خود به رودخانه برود و اتومبیلش را در رودخانه بشوید.با این وجود،پس از این که هم خودش و هم اتومبیل شاسی بلندش در رودخانه گیر افتادند،به مامورین حاضر در صحنه این گونه گفت که هیچ این انتظار را نداشت و تصور آنرا نیز در سر نداشت که چنین اتفاقی برای او و اتومبیل گران قیمتش بیافتد.گویی جریان این رودخانه بسیار کم بوده و زمانیکه وی تصمیم گرفت تا به وارد اتومبیل گران قیمتش شود،جریان شدت می یابد ودر نهایت وی در کنار رودخانه گیر می افتد و اتومبیلش نیز در رودخانه.

گیر کردن ماشین در رودخانه 

این ویدیو باعث شد که این مرد چینی پولدار توسط کاربران زیادی نقد شود.تعداد بسیاری از کاربران این نظر را می دادند که هرچه انسان پولدارتر شود،خساست آن نیز بیشتر خواهد شد.

اگر وی 3 دلار هزینه می کرد ،دیگر چنین اتفاقی را تجربه نمی کرد و توسط کاربران صفحات مجازی مورد نقد قرار نمی گرفت.

کار این مرد پولدار چینی،بسیار اشتباه بود و علیرغم اینکه تمام کاربران صفحات مجازی وی را شناختند،او با این کار خود آب موجود در محیط زیست را آلوده ساخت و بنابراین یک عمل ضد محیط زیست را مرتکب شده بود.

نهایتا مرد پولدار چینی توسط مامورین حاضر در صحنه نجات داده شد و اینک در صحت و سلامت کامل قرار دارد.

ویدیو مردی که بخاطر 3 دلار با ماشینش در رودخانه گیر افتاد

فیلم گیر کردن ماشین مرد خسیس وسط رودخانه

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف