نمناک سرگرمیاتومبیل جدیدترین ماشین دوچرخ + عکس
ماشین دوچرخ ، خودرو دوچرخ
ماشین دوچرخ C1 تست های بسیاری را پشت سر گذاشته و تا به حال به سرعت 30 مایل بر ساعت رسیده و قادر است در عرض 6 ثانیه به سرعت 60 مایل بر ساعت برسد.
بازدید : 4,010 نفر

ساخت جدید ترین ماشین دوچرخ

با پیشرفت علم این نوید داده می شود که بسیاری از کارها به سهولت انجام شود و حتی در ساخت وسیله های نقلیه نهایت تکنولوژی و ابتکارات صورت گیرد تا بشر بتواند فعالیت های روزمره خود را به سهولت انجام دهد.

بیشتر رفت و آمدهایی که با ماشین انجام می شود به منظور انجام فعالیت های روزمره است که شاید خیلی راحت به این نتیجه برسیم که ماشین ها به اندازه کافی برای انجام این فعالیت های ساده به صرفه نیستند.

در مقابل خودرو ها گزینه بعدی که به ذهنمان می رسد موتور سیکلت ها هستند که ظاهرا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند ولی به مراتب خطر بسیار بیشتری برای سرنشین خود دارند.

موتورسیکلت ها سرنشین خود را در معرض برخورد با المان های اطراف قرار می دهند و برای استفاده از ان ها مهارت بیشتری نیاز است.پیشنهاد "کیم" و گروهش یک ماشین دوچرخ الکتریکی بود که کاربردی شبیه به یک موتورسیکلت دارد اما قادر است امنیت بیشتری برای سرنشین فراهم کند.

خوروی  C1 تست های بسیاری را پشت سر گذاشته و تا به حال به سرعت 30 مایل بر ساعت رسیده و قادر است در عرض 6 ثانیه به سرعت 60 مایل بر ساعت برسد. همچنین حداکثر سرعت آن حدود 100 مایل است و مسافتی 200 مایلی را با یک شارژ کامل باتری می پیماید.  "کیم" امیدوار است تا 2 سال دیگر C1 آماده عرضه به بازار شود .

ماشین دوچرخ

 

جدیدترین ماشین دوچرخ + عکس

جدیدترین ماشین دوچرخ + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف