نمناک ورزشفوتبال ماشین رنجرور مجیدی با پلاک موقت در تمرین استقلال + تصاویر
رنجرور ، ماشین رنجرور
فرزاد مجیدی که به عنوان دستیار پرویز مظلومی در تمرینات استقلال حاضر میشود با خودروی رنجرور پلاک موقت رفت و آمد میکند و به همین دلیل توجه بسیاری از هواداران را به خود جلب کرده است.
بازدید : 5,439 نفر

فرزاد مجیدی این روزها به عنوان دستیار سرمربی به تمرینات استقلال می رود و مهم ترین چیزی که حضورش در محل تمرین استقلالی ها جلب توجه می کند ماشین رنجرور خاصی است که سوار می شود.

ماشین فرزاد مجیدی 
 
ماشینی که قیمت جهانی اش نزدیک به 100 هزار دلار است اما داشتن یکی از آنها با پلاک ایران، دو سالی می شود که ممنوع شده و حالا فرزاد با خودروی گذر موقت در مسیر تمرینات تیم و خانه اش تردد می کند.
 
فرزاد مجیدی
 
 
ماشینی که اگر قرار بود مثل رنجرووری که سال 2012 توسط یک فوتبالیست و با مجوز ویژه ای که از دولت وقت گرفته شد و به تهران آمد تا اولین رنجرووری باشد که وارد ایران می شود، قیمت به بیش از چند میلیارد تومان می رسید.
 
ماشین فرزاد مجیدی
 
 
ماشین این روزهای فرزاد هم اگر پلاک تهران داشت بی شک قیمتی در همان حدود داشت. شاید به همین دلیل است که تردد فرزاد با آن در حوالی تمرین استقلال سبب می شود این چنین هواداران تیم از او و ماشینش فیلم برداری کنند.

ماشین رنجرور مجیدی با پلاک موقت در تمرین استقلال + تصاویر

ماشین رنجرور مجیدی با پلاک موقت در تمرین استقلال + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 20
برگرفته از جام نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 16 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف