نمناک سرگرمیدیدنی ها ماشین تشریفات روحانی در نیویورک + عکس
رئیس جمهور ، روحانی رئیس جمهور
رئیس جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه به وقت محلی ، وارد نیویورک شد که در ادامه تصاویری از خودروی تشریفاتی رئیس جمهور در سفر به نیویورک را مشاهده میکنید.
تاریخ انتشار : 31 شهریور 1395
بازدید : 5,625 نفر

خودروی تشریفاتی رئیس جمهور کشورمان

دکتر روحانی رئیس جمهور ایران روز سه شنبه به وقت محلی ، برای شرکت در هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد، وارد نیویورک شد و در فرودگاه جان اف کندی ، مورد استقبال سفیر و کارکنان دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل قرار گرفت.

 رئیس جمهور

خودروی تشریفاتی آقای رئیس جمهور

 رئیس جمهور

خودروی تشریفاتی آقای رئیس جمهور

علت سفر رئیس جمهور به نیویورک :

به رسم هر ساله، امسال نیز در دوم مهرماه همه روسای جمهور از سراسر جهان گرد می آیند تا درباره مهم ترین مسائل جهانی مانند امنیت، صلح جهانی، جنگ، تهدید، ترور و... با یکدیگر به گفت وگو بپردازند.
 
بدین ترتیب رئیس جمهور ایران به زودی درهفتاد و یکمین اجلاس سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل حضور می یابد تا رویکرد و نقطه نظرات ایران را به گوش جهان برساند. همان طور که سایر روسای جمهور نقطه نظرات خود را درباره صلح، امنیت ، توسعه، رفاه و سایر مسائل مهم را مطرح می کنند و این فرصت نیز تاثیرعمیقی بر نگاه کشورها نسبت به یکدیگر خواهد گذاشت. از سویی به جای اینکه هزینه چند سفر پرداخته شود و وقت زیادی از دولت ها و حکومت ها گرفته شود تا یک رئیس جمهور و یا دیپلمات با همتای خود ملاقات داشته باشد و تلاش کند تا منافع و مناسبات کشورش را با کشور مقابل ارتقا ببخشد. حضور روسای جمهور در سازمان ملل فرصت ذی قیمتی را فراهم می کند تا به طور همزمان سران کشورها و دیپلمات های عالی رتبه با یکدیگر در راستای منافع و مسائل دو جانبه خود با یکدیگر ملاقات و گفت وگو کرده و به ارتقای مناسبات شان بپردازند.

ماشین تشریفات روحانی در نیویورک + عکس

ماشین تشریفات روحانی در نیویورک + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از ایسنا و ایرنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف