ماشین سواری ببر
مرد جوان روسیه ای با ببری غول پیکر در ماشین لاکچری و گران قیمت در حال رانندگی هستند.

ماشین سواری ببر

مرد جوان روس مثل همیشه با خودروی لوکس و گرانقیمتش در جاده خود نمایی می کند ، از قرار معلوم این بار رانندگی او با دفعات پیش متفاوت است چرا که داخل خودروی لوکسش ببر غول پیکری دارد و می گوید :آیا او زیبا نیست؟ راننده پنجره را پایین میکشد تا ببر بزرگی که در یک صندلی عقب نشسته را مشاهده کند.مرد جوان روسی خیریز زاپیرو که پست هایش مشهور است در خودرو لاکچری ایکس فور خود به یک ببر سوار میکند.

راننده که یک ببر بالغ را به عنوان مسافر غیر معمول سوار خودرو کرده با افتخار فیلمش را نشان میدهد دوستان همانطور که ماشینشان را نزدیک ماشین او میکنند از وی میپرسند که چه کار میکنی؟ مرد جوان پنجره برقی اتوموبیل را پایین میکشد و میگوید:دوستم را برای ماشین سواری آورده ام و در همین حال از دوستش میپرسد:او خوشگل است؟

 

مرد جوان

مرد جوان روسیه ای با ببر غول پیکرش در حال رانندگی

ببر بالغ

ببر بالغ سوار بر خودرو لوکس و گرانقیمت

سپس پنجره ی عقب را پایین میکشد و میگوید:خودت نگاه کن بچه گربه ی من را دوست داری؟

بعد در حالی که ببر از پنجره به بیرون نگاه میکند آنها میخندند و بعد فریاد میزند:بله او جذاب است درست میگویی برویم یک دوری بزنیم.
ویدیو منتشر شده خیزیو در عرض چند ساعت 1.3 میلیون بازدید داشته است ، البته گفتنی است که او یکی از کاربران مشهور یوتیوب در رابطه با انتشار ویدئوهای جذاب است که می توان گفت ویدیو های اخیر او نمایش یک خرس بزرگ قهوه ای در صندلی جلوی ماشینش است که در یک مکان ناشناس در روسیه به فیلمبردار میگوید که خرس موسانیا نامیده میشود.
او خرس را بغل میکند و از فیلم بردار میخواهد که در جهات مختلف ماشین از ائ فیلم بگیرد، در آن زمان بازدیدکنندگان ویدئو به او گفتند که به دلیل رانندگی در کنار یک خرس یک بلاگر دیوانه است.
 
ببر

نگاه ببر غول پیکر به بیرون ماشین

ماشین سواری ببر بزرگ با ماشین لاکچری و گرانقیمت

4.716
این مطلب مفید بود ؟151
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی