رندر ماشین قدیمی بنز
آقای " David Obendorfer " که یکی از طراحان شناخته شده اتومبیل می باشد، اخیرا از طرح و ایده مفهومی خود برای اتومبیل مفهومی و بروز شده E-Class W115 رونمایی کرد.

رندر ماشین قدیمی بنز بروز شده

امروزه با نگاهی به اطراف خود قطعا برخی چیزهای مهم می توانند نظر شما را جلب کنند و ساعت های متوالی شما را به فکر فرو ببرند. برای مثال ممکن است اتومبیل ها، معماری بروز شده خانه، اسمارت فون ها و... نظر شما را به شدت به خود جلب کنند و شما را به فکر فرو ببرند و نتیجه نهایی تامل و تفکر شما این خواهد بود که بشر در طی یک الی دو دهه گذشته روند صعودی را در پی گرفته است.

از این رو از بزرگترین صنایعی که در طی این یکی دو دهه موفق به پیشرفت چشمگیری شدند، عبارت است از دنیای بزرگ اتومبیل ها که امروزه ده ها شرکت مختلف از سرتاسر جهان در این زمینه فعالیت دارند و توانسته اند با طرح ها و ایده های خود، دنیای اتومبیل ها را به دنیایی بزرگ و پرطرفدار تبدیل نمایند.

در میان این شرکت های بزرگ می توان به شرکت های مختلفی اشاره نمود که قطعا از اولین نام هایی که ممکن است در ذهن شما مرور شوند، شرکت اتومبیل سازی مرسدس بنز می باشد که برای اولین بار در سال 1926 میلادی تاسیس شد و امروزه از آوازه بسیار زیادی در جهان برخوردار است و به نحوی بازار اتومبیل های لوکس و پر قدرت را در دستان خود گرفته است.

با این حال این شرکت از قدمت و تاریخچه بسیار جذابی بهرمند می باشد و اتومبیل های قدیمی این شرکت نیز امروزه مورد استفاده قرار می گیرند و برای نسل قدیم بسیار پر خاطره هستند. برای مثال می توان به مرسدس بنز E-Class W115 اشاره نمود که در دهه 1960 میلادی با استقبال فراوانی در بازارهای جهانی قرار گرفت و به میزان بسیار زیادی بفروش رسید.

به همین دلیل آقای " David Obendorfer " که یکی از طراحان شناخته شده اتومبیل می باشد، اخیرا از طرح بسیار جالب و دیدنی خود برای اتومبیل قدیمی E-Class W115 پرده برداری که توانست با استقبال و واکنش های متعددی از جانب عاشقان این سری از اتومبیل های بنز روبرو شود.

همان گونه که در ویدیو ذیل و تصاویر مشاهده می کنید، این اتومبیل مفهومی، بسیار خاص و مدرن شده است و طراحی آن نسبت به طراحی اولیه آن در دهه 1960 میلادی، تغییر زیادی نکرده است و تنها ویژگی های مدرن بر آن افزوده شده است. برای مثال طرح چراغ های عقب و چراغ های جلو بسیار به طرح قدیمی شباهت دارد و در داخل کابین نیز تغییرات بسیار زیادی ایجاد شده است.

با این حال هنوز زمان دقیقی نسبت به ساخت و عرضه آن مشخص نشده است و اما با ساخت و عرضه آن به بازارهای بزرگ جهانی، شاهد فروش بسیار زیاد این اتومبیل خواهیم بود.

ویدیو رندر ماشین قدیمی بنز بروز شده رونمایی شد!

رندر ماشین قدیمی بنز بروز شده رونمایی شد! + فیلم

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی