نمناک تکنولوژیگوناگون ماشین لباسشویی پدالی Drumi
ماشین لباسشویی ، لباسشویی
جدیدترین تکنولوژی در ساخت ماشین لباسشویی امکان شستشوی لباس ها با حجم آب کم و در کمترین زمان می باشد .جزئیات بیشتری را در مورد این لباسشویی پدالی در ادامه مشاهده کنید.

اختراع ماشین لباسشویی پدالی

 ماشین لباسشویی پدالی توسط محققان کانادایی طراحی شد.این لباسشویی امکان شست و شوی سریع حجم کمی از لباس ها را تنها با مصرف 10 لیتر آب فراهم می کند

دستگاه هفت کیلوگرمی Drumi به ارتفاع 55 سانتی متر، در مدت پنج دقیقه می تواند حدود 2٫5 کیلوگرم لباس، معادل شش تا هفت تکه لباس را بشوید.
برخلاف ماشین لباسشویی های متداول که برای هربار استفاده 112 لیتر آب استفاده می کنند، در این دستگاه کوچک تنها از 11 لیتر آب استفاده می شود.
یک درپوش پلاستیکی بر روی ساختار گنبدی شکل بالای دستگاه تعبیه شده است که با برداشتن آن، لباس ها درون محفظه مخصوص قرار می گیرند. با افزودن پنج لیتر آب، ماده شوینده و فشار دادن پدال زیر دستگاه، مرحله نخست شست و شو بمدت دو دقیقه انجام می شود.
 
لباسشویی drumi
 
ماشین لباسشویی کم مصرف
 
در این مرحله باید آب کف از دستگاه خارج شده و پنج لیتر آب دیگر افزوده شود؛ مجددا پدال برای دو دقیقه دیگر فشار داده می شود. در مرحله آخر آب بطور کامل تخلیه شده و برای یک دقیقه دستگاه در حالت چرخش و آبگیری قرار می گیرد.
 
این دستگاه کوچک نمی تواند جایگزین ماشین لباسشویی باشد، اما برای آپارتمان های کوچک یا شست و شوی مداوم لباس نوزادان بسیار مناسب است.
 
ماشین لباسشویی Drumi از اوایل تابستان با قیمت 131 دلار به بازار عرضه خواهد شد.

ماشین لباسشویی پدالی Drumi

ماشین لباسشویی پدالی Drumi
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 20
برگرفته از ایسنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 18 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف