نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ماشین لندکروز لیلا اوتادی
ماشین لیلا اوتادی ، لیلا اوتادی
لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی از زندگی شخصی و کاری اش صحبت کرد، او گفت مجرد است و یک لندکروز مشکی دارد، در ادامه این گفتگو را میخوانید.

لیلا اوتادی از معدود بازیگرانی است که در سینما و تلویزیون فعال و پر انرژی ظاهر می شود. آخرین کاری هم که از او در تلویزیون دیدیم بازی در مجموعه زخم بود که در هفته نیروی انتظامی پخش شد. در ادامه گفتگوی کوتاهی با لیلا اوتادی را در زمینه علایقش و چیزهایی که دوست دارد را میخوانید.

*شنیدیم خیلی ماشین دوست داری، الان چه ماشینی سوار می شوی؟
من اصولا ماشین شاسی بلند دوست دارم، قبلا هم یک لندکروز سفید داشتم، دوستانم می گفتند آمبولانس گرفتی لیلا.... بعد به من بر خورد و به خودم می گفتم واقعا به من نمی آید، فروختمش یک ماشین کوچک تر گرفتم، اما رانندگی با آن اصلا به من لذت نمی داد، اونم فروختم و دوباره لندکروز مشکی گرفتم.
 
مشین لیلا اوتادی
 
*لیلا خانم، آن چیزی که پس ذهن تان است و همیشه شما را قلقلک می دهد و دل تان می خواهد کاری برای آن موضوع انجام دهید چیست؟
دغدغه من از بچگی این بود که بتوانم کاری کنم که جنگ تو دنیا کمتر اتفاق بیفتد، دلم برای آنانی که جنگ زده بودند، همیشه می سوخت برای این که همه ما، درصد کمی از آن را تجربه کرده ایم. سال های اول کودکی ام، در زمان جنگ ایران- عراق بود، شاید چیزی به تهران نرسید جز بمب و موشک، یعنی می خواهم بگویم جنگ در تهران هر روز نبود، اما آن استرس ها و آژیرهای سفید و قرمز، همه را اذیت می کرد. من همیشه تو فکرم هست که چقدر آن روزها اذیت شدیم، حالا حساب کنید آن بنده خداهایی که همیشه درگیر جنگ هستند، آن بچه های بی گناه که خانه و زندگی شان را از دست داده اند، تصور کنید که چگونه زندگی می کنند. بد نیست اشاره داشته باشیم که دو تا فیلمنامه هم خودم نوشتم که موضوع اصلی اش جنگ است.
 
 لیلا اوتادی
 
*تو زندگی ات بازیگری را حذف نمی کنی؟
اصلا، اگر هم فیلم بازی نکنم، باید فیلم ببینم. فیلم دیدن اصلی ترین رکن زندگی ام است. چرا که به آن انس گرفتم و نمی توانم کنارش بگذارم. با دیدن فیلم می خوابم و بیدار می شوم. در خانه که هستم دائما فیلم می بینم و اصلا چیزی نیست که از زندگی ام حذفش کنم.
 
*آرایشگاه رفتن هم، جزو همان چیزهایی است که نمی توانی از زندگی ات حذف کنی!
(می خندد) آره، حتما، اگر بیکار باشم و اما این تازگی ها، آشپزی هم اضافه شده است. قبلا فکر می کردم که شاید آشپزی بیهوده ترین کار دنیا باشد، چرا باید دو، سه ساعت بروم توی آشپزخانه و از آن سو، وقتی می توانم فیلمنامه بنویسم یا کتاب بخوانم چرا باید بروم چند ساعت غذا درست کنم که حداکثر در نیم ساعت خورده شود. در واقع فکر می کردم وقتم تلف می شود... اما الان یک سالی است که جدی آشپزی می کنم و خوشبختانه دست پخت من هم به مادرم رفته است خودم هم برایم غیرقابل باور است که دست پختم، آنقدر خوب باشد، خلاصه، این آشپزی را در این یک سال ادامه دادم تا حالا که انواع و اقسام کیک، شیرینی و دسر را حرفه ای درست می کنم.
این شیرینی پزی تا آنجا پیش رفته که اگر خسته بروم خانه و حال و حوصله هیچ کاری را نداشته باشم، اما با این حال کیک درست کردن را دوست دارم. خیلی از دوستان و اقوام هم مشتری پروپا قرص کیک های من شده اند.
 
*من فکر می کنم شما دوست دارید تو هر کاری انرژی زیادی داشته باشید و آن را منتقل کنید.
لطف دارید، ولی آشپزی چیزی است که به آدم خیلی انرژی می دهد.
 
لیلا اوتادی
 
*تحصیلات شما در رشته معماری بود، درست است؟ گویا نقاشی هم می کنید.
بله، رشته تحصیلی من معماری است و از آنجا که طی این سال ها وقت نداشتم، در این رشته فعالیت داشته باشم. اما برای خودم نقشی می زنم، آبرنگ، سبک های مختلف نقاشی و البته رنگ روغن... چند تابلوی خوب هم کشیدم. ضمن این که اگر حال و حوصله داشته باشم، برای منزل دوستان، معماری داخلی هم انجام می دهم.
 
*شما ازدواج کردید؟
نه.
 
*البته با این دست پختی که شما دارید، من مطمئن هستم که به زودی به تعداد خواستگارهای تان اضافه می شود، راستی با خرید میانه تان چه طور است؟
(می خندد) عالی، کدام خانوم را می شناسید که میانه اش بد باشد، من خیلی خیلی، خرید را دوست دارم، یک زمان هایی که از کار خسته ام ، سر راه بازگشت به خانه، حتی شده به سوپرمارکت باید بروم و یک چیزی بخرم. این خرید، حال من رو خوب می کند، در واقع خرید عادت من شده است.
 
*ورزش هم دوست دارید دیگر، نه؟
ورزش مورد علاقه ام تنیس است، اما به باشگاه بدنسازی می روم و هر هفته این ورزش را ادامه می دهم. گاهی اوقات هم که فرصت داشته باشم به سراغ اسب سواری می روم. پدرم خیلی دوست داشت که اسب سواری را ادامه بدهم و من هم به حرف او گوش می دهم.

لیلا اوتادی ، لیلا اوتادی و ماشین شاسی بلندش

ماشین لندکروز لیلا اوتادی
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 233
برگرفته از جام جم سیما - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 201 32
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف