نمناک فرهنگ و هنرهنر نقاشی هنرمندانه روی ماشینهای کثیف + تصاویر
ماشین های کثیف ، ماشین
نقاشی روی ماشینهای کثیف که گرد و خاک نمایی زشت را به آهنها داده است با هنرمندی به نام اسکات جلوه ای دیگر به خود گرفته و بسیار تماشایی شده است.
بازدید : 6,715 نفر

توانایی داشتن هنر به استعدادهای فردی و قوه تخیل افراد بر می گردد افرادی که به دنبال داشتن ذهن خلاق و قوه تخیل بالا می توانند از چیزهای بی ارزش که شاید کمتر کسی به آنها ارزش دهند آثاری خیره کننده و چشم نواز خلق کنند در این مطلب آثار هنری هنرمندی به نام اسکات را مشاهده می کنید که این هنرمند با استعداد باورنکردنی خود روی کثیف ترین ماشین ها طرح هایی جالب و حیرت انگیز را ایجاد کرده است که هر کسی قادر به انجام این کار نیست.

"کثیفی زیباست!"، این شعار هنرمندی است که تخصص اش در تبدیل ماشین های کثیف به آثار هنری چشم نواز است. «اسکات وید» با بهره گیری از قلم موها و ابزار نقاشی متنوع و در گذر از مراحل سعی و خطای فراوان، اکنون آموخته است که چطور از دل گل و خاک و کثافت جمع شده بر روی خودروها، نقاشی های زیبایی خلق کند. از زمانی که اسکات در کودکی اش و با دست خود بر روی ماشین ها نقاشی می کشیده، سال ها می گذرد؛ او اکنون تعدادی از آثار هنری خود را به برندهای خودروسازی مطرح دنیا فروخته است. آثار اسکات از تقلید آثار مشهور نقاشی تا کارهای ابتکاری و مختص به خودش را در بر می گیرد که در ادامه می توانید برخی از بهترین ها کارهای او را ببینید.

نقاشی روی ماشین

نقاشی جالب

طراحی روی ماشین

تصاویر زیبا

طراحی جذاب

نقاشی نیوتن

تصویر جالب روی ماشین

طراحی ماشین

طراحی با خاک

نقاشی اژدها

طراحی با خاک

تصاویر دیدنی

نقاشی با گل

عکس های جالب

نقاشی هنرمندانه روی ماشینهای کثیف + تصاویر

نقاشی هنرمندانه روی ماشینهای کثیف + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 45
برگرفته از صراط - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 45 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف