ماشین وریا غفوری

ماشین گرانقیمت وریا غفوری در استادیوم آزادی! + تصاویر

تاریخ انتشار : 18 بهمن 1393کد مطلب : 11734زمان مطالعه : 2 دقیقه
پیش از شروع بازی تیم های پرسپولیس و ملوان مدیرعامل شرکت مدیران خودرو جدیدترین محصول این شرکت را به وریا غفوری بازیکن تیم ملی اهدا کرد.

وریا غفوری یکی از پدیده های فوتبال ایران در جام ملتهای آسیا از مدیران خودروی جایزه گرفت. مدیرعامل شرکت مدیران خودرو زمانی که قصد داشت خودروی اهدایی سازمان لیگ را به وی اهدا کند او را به نام وریا غفوری صدا زد.

در هنگام اهدای خودرو به غفوری ازدحام و بی نظمی عجیبی در کنار زمین به وجود آمده بود. به دلیل حضور رضا رویگری هنرپیشه سینما و تلویزیون آهنگ خاطره انگیز «الله اکبر» با صدای وی از ورزشگاه پخش شد.

غفوری پدیده لیگ برتر در جام ملت های آسیا با ماشینی که امروز به او اهدا شده بود از ورزشگاه خارج شد و رفت!

 وریا غفوری

ماشین وریا غفوری

  فرشاد پیوس، حسین ماهینی، ناصر شفق، محمد نوری، مصطفی قنبرپور، مرتضی فنونی زاده، ضیا عربشاهی و حبیب کاشانی در جایگاه ویژه این مسابقه را از نزدیک تماشا می کنند.

 پژمان نوری توسط هواداران ملوان با عنوان پژمان امپراطور تشویق شد.

  از تیم پرسپولیس فقط محمدرضا خانزاده و از تیم ملوان تنها محمد آبشک به سمت سرمربیان حریف رفتند.

  برخلاف معمول که مربی تیم میزبان به سمت کادر فنی تیم میهمان می رود این بار فیروز کریمی این فرصت را به کادر فنی تیم میزبان نداده و زودتر از حمید درخشان و دستیارانش به سمت کادر فنی پرسپولیس رفت.

  گابریل که به تازگی ITC او صادر شده و امروز اولین بازی اش را برای پرسپولیس انجام می دهد با شماره 66 برای این تیم به میدان رفته است.

 در ابتدای مسابقه امید عالیشاه به زمین خورد که ترکی داور مسابقه او را ندید و جالب اینکه هواداران پرسپولیس این موضوع را به او گوشزد کردند هم از این موضوع مطلع نشد تا پزشکان پرسپولیس به ترکی اعلام کردند که عالیشاه به زمین خورده است و به درمان نیاز دارد.

دغاغله بازیکن سال گذشته ملوان تنها بازیکن پرسپولیس بود که به سمت بازیکنان حریف رفته و با هم بازی های سابق خود رفته و با آنها احوالپرسی کرد.

حدود 150 تماشاگر انزلی چی با سر و صدای زیادی این مسابقه را از نزدیک تماشا می کنند. بنری در دست آنها قرار دارد که بر روی آن نوشته شده است «ملوان ارتش سیروس».

پژمان نوری بازیکن سابق تیم های پرسپولیس و استقلال در حالی پس از گل به سرخ پوشان خوشحالی کرد که هواداران پرسپولیس به خاطر سابقه حضور این بازیکن در این تیم انتظار این خوشحالی را نداشتند.

پس از گل ملوان انزلی چی ها علاوه بر فحاشی شدید علیه تیم پرسپولیس و هوادارانش به شدت علی دایی را تشویق کردند.

روی پیراهن پرسپولیس به جای اسپانسر شعار «انقلاب ما، انفجار نور بود» درج شده است.

در قسمت سمت راست پیراهن پرسپولیس که معمولا آرم اسپانسر درج می شود نام متبرک پیامبر اعظم حک شده است.

ماشین گرانقیمت وریا غفوری در استادیوم آزادی! + تصاویر

3.1167
این مطلب مفید بود ؟10265
برگرفته از فارس /ن
برچسب :
وبگردی