نمناک اخباراقتصاد خودرو پراید و جولیتا چقدر طرفدار دارند؟
ماشین ، پراید
ماشین های پراید و جولیتا دو خودروی متفاوت از لحاظ مشخصات فنی و ظاهری این بار در جدولی به هم رسیده اند که مربوط به محبوبیت آنها در میان خریداران و مصرف کنندگان خودرو است.
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1393

 ماشین ها در میان مصرف کنندگان بسته به رضایت مندی آنها در جدولی قرار می گیرند که به نوعی کیفیت آنها را تخمین می زند. در این جدول به صاحبان بالاترین و پایین ترین امتیاز از لحاظ رضایت مندی می رسیم که مربوط به ماشین پراید و جولیتا است. 

خودروی پراید کمترین میزان رضایتمندی و جولیتا بیشترین میزان رضایتمندی مشتریان خودروهای سواری را به خود اختصاص داده است. شش ماهه نخست امسال تعداد 48 مدل خودروی سواری در بازار ایران عرضه شده است.

 جولیتا

در میان این خودروها، خودروی پراید 111 با کسب 619 امتیاز از هزار امتیاز، کمترین میزان رضایتمندی مشتریان و خودروی جولیتا با کسب 832 امتیاز از هزار امتیاز، بیشترین میزان رضایتمندی مشتریان از این خودروها را به خود اختصاص داده است.

ماشین پراید 

از خودروهای سواری عرضه شده در شش ماهه نخست امسال، 22 مدل خودرو وارداتی بوده و 26 مدل نیز از خودروهای تولیدی یا مونتاژ شده در داخل کشور بوده است. 

خودرو پراید و جولیتا چقدر طرفدار دارند؟

خودرو پراید و جولیتا چقدر طرفدار دارند؟
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 138
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 93 45
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف