امروز با پیشرفت تکنولوژی شاهد تولید خودروهای فوق العاده و منحصر بفردی هستیم، به طوری که ماشین سه چرخ الکتریکی هم تولید شده است.

ماشین 3 چرخ الکتریکی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در تمام زمینه ها،قادر به احساس آینده ایی که چندین سال گذشته از آن در تمام رسانه ها صحبت می شد،هستیم و این به گونه ایی است که روزانه شاید چندین خبر که هیچ ذهنیتی در مورد آن نداریم را می شنویم که گویای رسیدن زمان آینده است.چراکه روزانه تعدادی زیادی از شرکت ها سعی بر ارتقاء زمینه ایی که در حال فعالیت هستند،می باشند.
اخیرا یک شرکت که در زمینه اتومبیل فعالیت دارد ،ماشین الکتریکی 3 چرخ خود را رونمایی کرد.قبل از رونمایی این اتومبیل منحصر بفرد،افرادی که در صحنه حاضر بودند تصور می کردند که یقینا این شرکت می خواهد یک ماشین مفهومی و یا کانسپت خود را رونمایی سازد و اما بعد از رونمایی این اتومبیل،متوجه تفاوت اصلی این اتومبیل با سایر اتومبیل های به روز و مفهومی شدند.
 
ماشین 3 چرخ

تصویر ماشین 3 چرخ الکتریکی

بله،درست مشاهده می کنید!این یک اتومبیل 3 چرخ با طرح قدیمی اما ارتقا یافته با موتور الکتریکی است که در زمان های گذشته اتومبیل بسیار محبوبی بود.اسم این اتومبیل 3 چرخ الکتریکی ، "نوب 100" می باشد که بالاترین سرعت آن 68کیلومتر بر ساعت است و طراحان این اتومبیل،آنرا برای محدوده شهر مناسب دانستند.
همچنین مسئولان این شرکت این چنین گفتند:"شکل و ظاهر این اتومبیل ،هیچ ربطی با عملکرد آن ندارند".
این اتومبیل الکتریکی،از قطعات قابل بازیافت ساخته شده است که یک مزیت عالی برای طبیعت محسوب می شود.جزئیات بیشتر این ماشین الکتریکی 3 چرخ را در تصاویر ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک مشاهده نمایید.
 
خودرو الکتریکی

اتومبیل 3 چرخ جدید با موتور الکتریکی

تصاویر جذاب و دیدنی از ماشین 3 چرخ الکتریکی

تصاویر جذاب و دیدنی از ماشین 3 چرخ الکتریکی : امتیاز : 5 تعداد رای : 5
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
برچسب :
نظرات
وبگردی