نمناک ورزشفوتبال دلیل اصلی سفر مامه تیام به آلمان
مامه تیام ، بازیکن استقلال
مامه تیام بازیکن موفق استقلال در لیگ قهرمانان آسیا که در بازی برگشت مقابل العین دچار مصدومیت از ناحیه از همسترینگ شده، به گفته پزشکان استقلال تا 3تا4 هفته قادر به بازی کردن نیست.
تاریخ انتشار : 27 اسفند 1396

دلیل اصلی سفر مهاجم استقلال به آلمان

مامه تیام در 3 بازی که برای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته موفق به زدن 4 گل شده است اما او در بازی برگشت برابر العین با مصدومیت همسترینگ روبرو شد و به گفته پزشکان باشگاه استقلال این بازیکن 3 تا 4 هفته نمی تواند بازی کند.
تیام چند روز پیش ایران را ترک کرد اما بر خلاف تصور بسیاری از رسانه ها او برای تفریح به این کشور سفر نکرده است بلکه به آلمان رفته تا با مداوای پای مصدومش تلاش کند تا بازی با الریان خود را آماده بازگشت به میادین کند.
 تیام

مصدومیت 3 تا 4 هفته ای مامه تیام مهاجم استقلال

وینفرد شفر با تایید این خبر گفت:امیدوارم تیام خیلی زود آماده بشود برای بازی های آینده استقلال چون او خیلی خوب مراحل درمانی خود را در آلمان پشت سر می گذارد. در رابطه با مصدومیت تیام یک پزشک ویژه و مجرب مشغول درمان او است. نمی خواهم بگویم کادر پزشکی استقلال نمی تواند این کار را انجام بدهد اما پزشکی که تیام را درمان می کند یک پزشک کاملا مشهور است که حتی اوسین بولت هم زیر نظر او درمان می شود. من نگران این نیستم که او نمی تواند بازی کند چراکه فکر می کنم او می تواند بازی کند.
 
 تیام

آسیب دیدگی مامه تیام از ناحیه همسترینگ

با این شرایط هواداران استقلال می توانند امیدوار باشند که تیام برای بازی با الریان بتواند به مرز آمادگی برسد و او بتواند با درخشش در این بازی سرنوشت ساز حکم صعود تیمش به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را امضا کند.

مصدومیت تیام فرصتی ایده آل برای علی قربانی

مصدومیت مامه تیام و دوری چند هفته ای او از میاین خبر خوبی برای استقلال محسوب نمی شود ولی برای علی قربانی یک فرصت ایده آل است تا بتواند بازگشت با شکوهی در ترکیب تیمش داشته باشد.
علی قربانی از ابتدای فصل حضور پررنگی در ترکیب استقلال داشت ولی نتوانست نیاز این تیم را از یک مهاجم تمام کننده برطرف کند و به همین دلیل هم شفر تیام را استخدام کرد تا بتواند مشکلات گلزنی تیمش را حل کند.
علی قربانی

فرصت ایده آل علی قربانی مهاجم استقلال

با این شرایط علی قربانی فرصت ایده آلی دارد تا دوباره به ترکیب اصلی استقلال برگردد و بتواند ثابت کند می تواند جانشین مناسبی برای تیام باشد.

دلیل اصلی سفر مامه تیام به آلمان

دلیل اصلی سفر مامه تیام به آلمان
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از افکارنیوز ، ورزش سه/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف