مانتو دانشجویی
مجموعه ای از زیباترین و به روز ترین مدل مانتوهای دانشجویی مناسب دختران و زنان ایرانی که در طراحی از سبک های اسپرت و سنتی الهام گرفته اند را در دنیای مد نمناک ببینید.

جدیدترین و زیباترین مدل مانتو دانشجویی و دخترانه شیک ایرانی:

طراحی لباس و مانتو برای خانم های ایرانی در بخشی مختص مدل مانتوهایی است که به عنوان پوشش خانم ها برای دانشگاه و ادارات انجام می شوند. همانطور که مشخص است این دوگروه بایستی لباس هایی ساده تر و رسمی تر را به عنوان پوشش خود انتخاب کنند اما این عنوان سادگی دلیل آن نیست که نتوان از طراحی های مدرن و جدید در این سری مانتوها استفاده کرد چرا که اکثر دختران و زنان ایرانی به تیپ و شیک پوشی خود اهمیت می دهند پس به طبع سادگی بیش از حد جذابیت خاصی برای انها نخواهد داشت. به طور کلی مانتوهای مناسب برای دانشجویان را به چند گروه تقسیم می کنیم که شامل مانتو سنتی ، مانتوهای اسپرت و مانتوهای مدل دار کلاسیک است که در این بخش از دنیای مد نمناک به انها خواهیم پرداخت.

مدل مانتو دانشجویی

مدل مانتو دانشجویی شیک و جدید ایرانی

یک دختر و خانم دانشجوی ایرانی باید با توجه به اصول و قواعد تعیین شده لباس خود را برای حضور در کلاس های دانشگاه انتخاب کند . زیبایی رنگ و طرح را در غالب سادگی و پوشیدگی مناسب می توان تعریف کرد و به یک سری مدل مانتوهای مناسب رسید. 

مانتو اسپرت و جدید دانشجویی:

تقریبا بیشتر خانم های دانشجو انتخاب لباس دانشگاه را از میان این سبک انجام می دهند . مانتوهایی تقریبا ساده اما با برش های درست و به روز . مدل مانتوهای پرطرفدار بین دانشجویان خانم ایرانی مدل هایی هستند که آزادند ولی گشاد نیستند ، خوش فرم طراحی شده اند و خرج کارهای شیک دارند. نکاتی که بایستی در انتخاب این مدل مانتو درنظر گرفته شود تناسب رنگ و طراحی ان با سن و سایز است .

مانتو پاییزه دانشجویی

مانتو پاییزه دانشجویی

مانتو اسپرت دانشجویی 

مانتو اسپرت دانشجویی جدید

مانتو اسپرت

مانتو اسپرت رنگ شاد دانشجویی

مانتو اسپرت

مانتو اسپرت و ساده

مانتو اسپرت و ساده دخترانه دانشجویی

اگر دقت کنید در اکثر این مانتوها از پارچه و یراق هایی برای تکمیل طرح مانتو در قسمت جیب ها ، یقه و سرآستین استفاده شده است . تناسب رنگ و طرح در این جزئیات اهمیت خاصی دارد و بهتر است تا حد ممکن انتخاب از مانتوهای اسپرت با تزیینات و خرج کار ساده و کلاسیک باشد چرا که محیط کلاس و دانشگاه هر مدل مانتویی را نمی پذیرد و به شکلی مانتوهایی با طرح های شلوغ و رنگ جیغ بیش از حد جلب توجه می کند و دیگر حس راحتی لازم را فراهم نخواهد کرد. یک خانم دانشجو باید با پوشیدن مانتو احساس راحتی کند و رنگ و طرح ان عامل ایجاد حس ناخوشایند نباشد. جنبه ی دیگری که در طراحی این دسته از لباس ها مورد توجه قرار می گیرد بخش روانشناسی آن است. مانتو دانشجویی دخترانه با رعایت اصول و نکات ریز بتواند حس اعتماد به نفس را تقویت کند پس به طبع یک مانتوی تنگ و کوتاه با رنگ و طراحی های نامناسب نمی تواند گزینه ی مناسبی باشد همچنین استفاده از مانتوهای جلوباز و یا چاک دار مناسب شئونات و شخصیت یک خانم دانشجو نیست.

 مانتو رسمی

مانتو رسمی دانشجویی

مانتو دانشجویی

مانتو مدل دار دخترانه دانشجویی

مانتو اسپرت دخترانه

جدیدترین مدلهای مانتو دانشجویی اسپرت 95-96 

مانتوهای دانشجویی شیک سنتی:

مدل مانتویی که هر خانم و دخترایرانی در هر رده سنی و با هر سلیقه ای آن را می پسندد دسته مانتوهای سنتی است که در کمال سادگی جذاب و شیک هستند . استفاده از یک الگوی زمینه کاملا ساده و تزیین بخش هایی از مانتو با پارچه های سنتی که دریایی از طرح ها هستند.

مانتو سنتی جدید

مدل مانتو سنتی جدید و شیک دانشجویی

مانتو سنتی جدید و شیک

مانتو سنتی دخترانه دانشجویی ساده

امروزه طراحان دوخت مشهور ایرانی برای طراحی و دوخت مدل مانتوهای ایرانی خاص از پارچه های سنتی طرح بسیار استفاده می کنند . یک مانتو با تکه دوزی های پارچه ای سنتی مثل شعربافی ، کرباس و زری بافی و ترمه های بی نظیر به عنوان یک پوشش زیبا برای بانوی ایرانی مناسب خواهد بود. اگر در مدل مانتوهای دخترانه و زنانه ایرانی که در تبلیغات مزون های معتبر و صفحات اینستاگرامی جستجو کنید حتما از این مدلها بسیار خواهید دید که متناسب با پوشش دانشجویان است. بهتر است برای محیط آموزشی همچون دانشگاه از رنگهای ملایم و طرح پارچه های مات تر استفاده کنید که بهترین انها ترمه است. درصد استفاده از این پارچه ها برای طرح و تزیینات روی مانتو نباید بیش از یک لبه دوزی و تکه دوزی یقه باشد.

تصاویر زیباترین و جدیدترین مدل مانتوهای دانشگاهی دختران دانشجو

زیباترین مدل های مانتو دانشجویی 

زیباترین مدل های مانتو دانشجویی

مانتو طرح دار دانشجویی

مانتو سنتی

مانتو سنتی شیک و زیبای دانشجویی دخترانه و زنانه ایرانی 

مانتوهای دانشجویی طرح دار دخترانه:

و اما خانم های ایرانی دانشجویی که علاقه مند به مدل مانتوهای طرح دار و کمی فراتر از سادگی هستند و در انتخاب سعی می کنند از ترکیب سبک فانتزی هم استفاده کنند هم می توانند میان مدل مانتوهای نصب شده در رگال فروشگاههای سطح شهر و فروشگاههای اینترنتی یک مدل شیک برای خود انتخاب کنند. به عنوان مثال مدل مانتوهای دو تیکه که رنگ و طرح پارچه در بخش بالتنه مانتو با قسمت پایین آن متفاوت است و یا پارچه های طرح دار که به صورت تک نقش و طرح هستند برای تزیین قسمت پایینی مانتو و یا کمر و پشت پالاتنه ایده هایی نو در دنیا مد مانتوهای جدید ایرانی است.

 مانتو جدید دخترانه

مانتو حاشیه دار دخترانه دانشجویی با طراحی کلاسیک

مانتو دانشجویی

مدل مانتو جدید دانشجویی

مانتو طرح دار ساده و شیک دانشجویی دخترانه ایرانی

مانتو دانشجویی

مانتو دانشجویی با طرح های گلدوزی شده

مانتو دانشجویی

مانتو دانشجویی یقه بزرگ و بلند رنانه و دخترانه ایرانی

 مانتو اسپرت و فانتزی

مانتو اسپرت و فانتزی دانشجویی

مانتو دانشجویی

مانتو دانشجویی

مانتو دانشجویی جیب دار شیک

مانتو گلدوزی شده

مانتو گلدوزی شده ساده و شیک دانشجویی

مانتو طرح دار

مانتو طرح دار و ساده دانشجویی

مانتو دانشجویی , جدیدترین وزیباترین مدل مانتوهای ایرانی

3.7160
این مطلب مفید بود ؟11941
منبع : دنیای مد نمناک /ن
وبگردی