نمناک ورزشفوتبال موافقت فدراسیون فوتبال با ماندن کارلوس کی روش
کارلوس کی روش ، فدراسیون فوتبال ایران
پس از برگزاری جلسه امروز هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال سرپرست نایب رئیسی فدراسیون فوتبال از تصمیم هیات رئیسه برای ادامه همکاری با کی روش خبر داد. همچنین فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای در این خصوص منتشر کرد.
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1394

امروز هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص وضعیت همکاری کارلوس کی روش در تیم ملی تشکیل جلسه داد.

کارلوس کی روشدر پایان جلسه اسلامیان سرپرست نایب رئیسی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که نظر هیات رئیسه بر این است که کی روش به عنوان سرمربی در تیم ملی بماند.

قرار بر  این شده که کفاشیان با سرمربی تیم ملی صحبت کند تا در صورت تمایل وی این همکاری ادامه داشته باشد.

 

اطلاعیه فدراسیون فوتبال ایران

پس از برگزاری نشست هیات رئیسه، اطلاعیه به شرح زیر صادر شد:
با توجه به درخواست کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی و انجام مصاحبه های متعدد در رسانه ها که درخواست عدم حضور در تیم ملی فوتبال ایران را بنا به دلایل مختلف اعلام کرده بود، هیات رئیسه فدراسیون این موضوع را مورد بررسی قرار داد و اعضا با در نظر گرفتن جمیع جهات با ادامه فعالیت وی به عنوان سرمربی تیم ملی موافقت کرد و مقرر شد، رئیس فدراسیون فوتبال به نمایندگی از اعضا و با اختیارات کامل و با توجه به در پیش بودن رویدادهای مهم مقدماتی جام جهانی و جام ملتهای آسیا، مذاکرات لازم را جهت ادامه فعالیت کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی در چهارچوب قرار داد منعقده ظرف مدت هفته جاری انجام دهد.

 

کفاشیان:باید خصوصی با کی روش صحبت کنم

کفاشیان پس  از پایان جلسه هیئت مدیره در جمع خبرنگاران اظهار داشت:باید بگویم کی روش تا 4 سال دیگر با ما قرارداد دارد و تا جام جهانی 2018 باید سر مربی تیم ملی بماند، در حال حاضر 4،5 ماه از قرارداد کی روش مانده و این سر مربی زحمات بسیار زیادی را برای فوتبال کشورمان کشیده است و اصرار خود اوست که می خواهد از تیم ملی کشور ما جدا شود.

وی عنوان کرد:تمامی اعضای هیئت رئیسه تصمیم گرفتند تا کی روش در کنار تیم ملی بماند و قرار است که کی روش هر چه سریع تر جواب نهایی خود را در رابطه با ماندن در تیم ملی اعلام کند.
 
کفاشیان تصریح کرد:باید بگویم که کی روش چند ماه حقوق عقب افتاده دارد و اگر بخواهد بماند باید مطالبات وی را پرداخت نماییم.

وی افزود:قرار است که مصوبه هیئت رئیسه به کی روش اعلام شود تا وی نظر نهایی خود را عنوان کند، اما من نیز از فردا به دنبال این خواهم بود تا نظر کتبی یا شفاهی کی روش را در خصوص ماندن وی در تیم ملی از او بگیرم.

وی بیان کرد:در هر صورت اگر کی قصد دارد که با ما همکاری نکند باید هر چه سریع تر این موضوع را عنوان کند تا ما وقت کافی برای جایگزینی سر مربی جدید برای تیم ملی داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد:همه اعضای هیئت رئیسه تاکید کردند عینا قرار داد کی روش باید اجرا شود اگر قرار است کی روش از تیم ملی جدا شود قرار داد 4 ماه گذشته اش را نباید بگیرد قرار داد وی تا جام جهانی 2018 روسیه است.

وی در ادامه عنوان کرد:کی روش زحمات بسیاری برای تیم ملی کشیده و از زحمات وی تشکر می کنم اگر کی روش اصرار به رفتن دارد سریع اعلام کند ما در حال تهیه یک مصوبه برای قرارداد کی روش هستیم، هیئت رئیسه مذاکرات را بر عهده من گذاشته است.

وی در مورد این سوال که چند درصد کی روش در تیم ملی ماندگار است تصریح کرد:با این شرایط با نامه های که فرستادیم کی روش 80 درصد از تیم ملی می رود و 20 درصد می ماند.

کفاشیان در مورد اختلاف بین دبیر کل فدراسیون فوتبال و کی روش بیان کرد:اسدی به عنوان دبیر کل کار خودش را انجام می دهد و سر مربی هم وظیفه خودش را انجام می دهد.

وی در مور  بحث مالیات قرارداد کی روش گفت:در قرارداد کی روش قید شده است که مالیات این مربی باید فدراسیون پرداخت کند، مالیات سال 91-92 عینا پرداخت کردیم، اما سال 93 مالیات این مربی 4 برابر شده است که ما اعتراضمان را به اداره مالیات اعلام کردیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد شائبه های که در مورد دریافت پول توسط کی روش در بازی ایران و سوئد مطرح شده است بیان کرد:طبق قرارداد کلیه درآمدها از این بازی قرار شد بر عهده سوئد باشد و فقط هزینه اسکان و بلیط را به ما بدهند اما اینکه چقدر درآمد وجود داشته به ما ارتباطی ندارد.

وی درباره موافقت بازیکنان در ماندن کی روش تصریح کرد:به طور حتم مربی دیگری هم هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد بازیکنان با وی همکاری می کنند تاکتیک هایش را اجرا می کند و مشکلی در  این زمینه به وجود نمی آید.

وی در پاسخ به صحت اتهام وارد شده به کی روش اظهار داشت:باید بگویم حرف های که در خصوص دلالی کی روش مطرح شده دروغ است چرا که این وصله ها به این سر مربی بزرگ نمی چسبد و صحبت هایی که اسدی عنوان کرده بود درست نیست.
 
کفاشیان در خصوص اینکه مردم به وجود کی روش عادت کردند و در حال حاضر دوری آن را نمی توانند تحمل کنند، عنوان کرد:همین مسئله باعث شده که کار من سخت شود و طبق توافق اعضای هیئت رئیسه قرار به این شد مهلت یک هفته ای به کی روش داده شود و نظر نهایی خود را اعلام کند و اگر این سر مربی نخواهد در کنار تیم ملی بماند باید از جمعه هفته جاری به دنبال سر مربی جدید برای تیم ملی باشیم.

موافقت فدراسیون فوتبال با ماندن کارلوس کی روش

موافقت فدراسیون فوتبال با ماندن کارلوس کی روش
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 17
برگرفته از باشگاه خبرنگاران ، نامه، فدراسیون فوتبال ایران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 15 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف