نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی برای ماندگاری بیشتر لاک روی ناخن چه کنیم؟
ماندگاری لاک ناخن ، دوام لاک ناخن
چرا لاک ناخن ها زود پاک میشود؟ دوام و ماندگاری لاک ناخن را چگونه افزایش دهیم؟ اگر میخواهید لاک روی ناخن هایتان مدت زمان بیشتری دوام بیاورد این نکات را فراموش نکنید.

افزایش ماندگاری و دوام لاک ناخن

همه خانم ها دوست دارند لاک ناخن هایشان مدت زمان بیشتری روی ناخن هایشان بماند اما وقتی ظرف میشویند یا حمام میکنند با ریختن قسمت هایی از لاک ناخن هایشان مواجه میشوند. اگر شما هم دوست دارید لاک ناخن هایتان ماندگاری و دوام بیشتری داشته باشند این نکات را رعایت کنید تا لاک ناخن هایتان مدت زمان بیشتری دوام بیاورند.

ماندگاری لاک ناخن

افزایش ماندگاری لاک ناخن

ریختن و پاک شدن قسمت هایی از لاک ناخن یکی از مشکل های اساسی خانم ها است که آن ها را مجبور میکند لاک هایشان را پاک کنند و دوباره لاک بزنند. برای جلوگیری از پاک شدن زود هنگام لاک ناخن و افزایش دوام و ماندگاری آن ترفندهایی وجود دارد که کمتر کسی از آن ها باخبر است, ما در این بخش از نمناک شما را با این ترفندها آشنا میکنیم. با رعایت نکات زیر دیگر لازم نیست هر روز لاک ناخن هایتان را پاک کنید و دوباره لاک بزنید زیرا تا تقریبا یک هفته لاک روی ناخن هایتان باقی میماند.

وام لاک ناخن

راه های افزایش دوام لاک ناخن

1. ناخن ها را ابتدا با سرکه سفید تمیز کنید

2. با سوهان ناخن ها را فرم دهید

3. زیرسازی کنید

4. لاک را تکان ندهید

5. لاک را نازک بزنید

6. لاک را با هوای خنک خشک کنید

7. برق ناخن بزنید

8. تقویت کننده ناخن بزنید

9. برای شستن ظروف دستکش بپوشید

روش هایی برای افزایش ماندگاری لاک روی ناخن + عکس

منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 15 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف