نمناک سبک زندگیموفقیت مانع جدی موفقیت از لحاظ روانشناختی
مانع موفقیت ، توصیه هایی برای موفقیت در کار
مشاور و راهنمای بنیان گزار شاهنشاهی مائوریا می گوید اگر در مورد برخی از مسائل صحبت کنید بزرگترین مانع موفقیت را در زندگی فردی و اجتماعی برای خود ساخته اید.
بازدید : 1,377 نفر

شما با انجام این کار ها هرگز موفق نخواهید شد:

مطابق سخنان چاناکیا که مشاور و راهنمای بنیان گزار شاهنشاهی مائوریا بود ، اگر شما در زندگی خود در برابر مردم فخر فروشی کنید همین عامل مانع موفقیت خواهد بود.

چیزهای زیادی وجود دارند که نباید به مردمان این جهان نشان داد بحث کردن سر هر چیز معین مانع پیشرفت و موفقیت شما خواهد شد اما در این میان 5 رفتار که شاید به نظرتان اصلا مهم نباشد می تواند اصلی ترین مانع موفقیت شما شود.

موفقیت

عواملی که مانع موفقیت می شوند

اینک ما لیستی از چیزهایی که کاملاً باید از آنها دوری کنید را ذکر می کنیم این لیست شامل چیزهایی است که ما گاها انجام می دهیم و از آن ها چشم پوشی نمی کنیم.

هیچ وقت از ثروت خود فخر فروشی نکنید:

هرگز در مورد ثروت خود و یا مشکلات مالی خود با هیچکس سخن نگویید ، مگر اینکه در شرایط بد مالی قرار گرفته اید و نیاز به پول دارید.

هرگز از خانواده خود هیچ حرفی را به دیگران نگویید:

در هر خانواده نقاط ضعف وجود دارد هر از گاهی ممکن است برخوردهای عاطفی و احساسی در آن رخ دهد ، در این مورد مسائل خانواده خود با دیگران سخن نگویید در غیر این صورت شما با گفتن مسائل به دیگران شرایط را بدتر می کنید

به عبارت دیگر شما با گفتن مسائل به دیگران اجازه مسخره کردن خود را می دهید و در چشم خواهید بود.

رازهای زندگی

مشکلات زندگی را به کسی نگویید چرا که مانع موفقیت شما می شود

با احتیاط به دیگران هدیه بدهید:

هرگز اجازه ندهید که آنچه را هدیه می دهید و یا به شخصی می بخشید آشکار شود تا از شما به عنوان فرد سرمایه دار یاد کنند .

همین کار که شما دادن هدیه یا بخشیدن چیزی به دیگران را آشکار سازی کنید یکی از نشانه های فخر فروشی استو

هرگز سن واقعی خود را به دیگران نگویید:

ممکن است که شما هم اکنون به این فکر کنید که چگونه گفتن سن واقعی در موفقیت شما تاثیر می گذارد و یا اصلا با موفقیت مرتبط نمی باشد ، اما به عقیده ی روانشناسان در مورد انسان های امروزی باید گفت که این عامل مانع کار کردن و شانس شما می شود به این علت که به شما احساس جوانی می دهد و انرژی های کاذبی را به شما می دهد.

زندگی شخصی خود را به طور محرمانه در دست داشته باشید:

زندگی خود را به نحوی پیش ببرید تا به هیچی کسی اجازه قضاوت کردن را ندهید ، اگر اطرافیان از شما چیزی را کشف کنند فورا به قضاوت شما می پردازند . پس سعی کنید که از زندگی شخصی و خصوصیات تان کسی بویی نبرد که مانع پیشرفت شما خواهد شد.

مانع جدی موفقیت از لحاظ روانشناختی

مانع جدی موفقیت از لحاظ روانشناختی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف