نمناک ورزشفوتبال پرونده مانوئل ژوزه پرسپولیس را تحت فشار قرار داد
مانوئل ژوزه ، پرونده مانوئل ژوزه
مانوئل ژوزه مربی سابق پرسپولیس طی شکایتی که از این باشگاه کرد پرسپولیس را تحت فشار قرار داد و اکنون پول بازیکنان در جیب اوست.
تاریخ انتشار : 24 آبان 1396

پول بازیکنان پرسپولیس در جیب مانوئل ژوزه

بستن پرونده مانوئل ژوزه حسابی پرسپولیس را تحت فشار قرار داد. موضوعی که خود مسئولان باشگاه هم به آن معترفند. در همین ارتباط یکی از نزدیکان باشگاه می گفت:«در واقع پول بازیکنان که باید به آنها پرداخت می شد فعلاً به جیب ژوزه رفته و کاری هم از دست ما ساخته نیست.» این در حالی است که از ماه ها و حتی سال ها قبل کاملاً مشخص بود رأی پرونده پرسپولیس و ژوزه به ضرر قرمزهاست.

البته در این ماجرا باشگاه پرسپولیس برخلاف پرونده طارمی و ریزاسپور مقصر نبود. مانوئل ژوزه، بازیکن سابق و مربی فوتبال اهل پرتغال است. انتخاب این مربی برای پرسپولیس از جمله اشتباهات وحشتناک محمد رویانیان مدیر عامل وقت بود که هنوز پرسپولیس بابت آن تاوان پس میدهد.

 مانوئل ژوزه

پول پرسپولیسی ها در جیب مربی سابقشان

وی سابقه بازی در چند باشگاه پرتغالی همچون بنفیکا و همچنین سابقه مربی گری در باشگاه هایی مانند اسپورتینگ پرتغال، براگا، بنفیکا، تیم ملی فوتبال آنگولا،الاهلی مصر و الاتحاد عربستان سعودی را در کارنامه دارد.

مانوئل ژوزه در سال 2012 به باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران پیوست. وی پس از کسب نتایج ضعیف برای این تیم، آذر سال 1391 از سوی کمیته فنی تیم پرسپولیس برکنار شد و یحیی گل محمدی سکاندار این تیم شد.

پرونده مانوئل ژوزه پرسپولیس را تحت فشار قرار داد

پرونده مانوئل ژوزه پرسپولیس را تحت فشار قرار داد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خبر ورزشی/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف