نمناک دنیای مدگوناگون چهره باورنکردنی مانکن 61 ساله جذاب و زیبای آمریکایی
مانکن جذاب و زیبای آمریکایی ، عکس مانکن جذاب و زیبای آمریکایی
کریستی برینکلی مانکن جذاب و زیبای آمریکایی است که با دیدن چهره و اندام او حیرت زده می شوید و امکان ندارد بتوانید باور کنید این خانم خوش اندام و خوش چهره بالای 60 سال سن دارد.

مانکن جذاب و زیبای آمریکایی 61 ساله

مانکن سرشناس آمریکایی بخاطر چهره بسیار جوان و اندامش مورد توجه بسیاری از رسانه ها قرار گرفته است زیرا با دیدن این خانم مانکن جذاب و زیبای آمریکایی امکان ندارد بتوانید سن او را حدس بزنید.

این مدل سرشناس 61 سال سن دارد!
کریستی برینکلی مدل و بازیگر با سابقه امریکائیست که بخاطر اندام و چهره بسیار جوانش در این سن و سال مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. این مانکن درمورد علت جوان بودنش می گوید که همیشه از جوانی ورزش کرده و هیچوقت دچار افزایش یا کاهش وزن نشده و همواره وزن ثابتی داشته است.

 

مانکن جذاب و زیبای آمریکایی 61 ساله است

 

این مانکن زیبا و جذاب آمریکایی کریستی برینکلی با اینکه 61 سال سن دارد اما هچنان زیبایی چهره و اندامش را حفظ کرده است.

مطمئنا با دیدن چهره کریستی برینکلی Christie Brinkley نمی توانید سن او را حدس بزنید.کریستی برینکلی در سال 1954 در آمریکا به دنیا آمده است و هم اکنون 61 سال سن دارد.او روز گذشته در مراسمی در شهر نیویورک حضور داشت اما چهره بسیار جوان او سوژه بسیاری از حاضرین در این مراسم بود.

پکریستی برینکلی تا کنون یک مرتبه ازدواج کرده است و مادر سه فرزند می باشد.

کریستی برینکلی در اواخر دهه 70 میلادی به عنوان مانکن به شهرت زیادی رسید البته در فیلم های مختلفی نیز بازی کرده است اما بیشتر به عنوان یک مانکن شناخته می شود.

 

عکس مانکن جداب و زیبای آمریکایی را ببینید.

 

چهره باورنکردنی مانکن 61 ساله جذاب و زیبای آمریکایی

چهره باورنکردنی مانکن 61 ساله جذاب و زیبای آمریکایی
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 40
برگرفته از بولتون نیوز -/
این مطلب مفید بود ؟ 37 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف