نمناک اخبارسیاست مانکن جدید داعش معرفی شد + تصاویر
مانکن داعش ، عکس داعشی ها
گروه تروریستی داعش تصاویر جدیدترین مانکن داعشی را منتشر کرد. مانکن قبلی داعشی ها در یک حمله ی هوایی کشته شد و این مانکن جدید داعش است.
تاریخ انتشار : 8 مهر 1394
بازدید : 12,649 نفر

جدیدترین مانکن داعش

 یکی از اعضای داعش که لقب "خوش تیپ" این گروه تروریستی را به خود اختصاص داده بود، ماه گذشته در حمله موشکی ائتلاف آمریکایی کشته شد؛ اما داعش به تازگی تصویر یکی دیگر از اعضای خوش تیپ خود را با لقب "مانکن" در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است.

مانکن داعشی

مانکن داعشی

 "افتخار جمان،" جوان انگلیسی، مه 2013 (اردیبهشت 92) خانه خود در پورتسموث – جنوب انگلیس – ترک کرد و از طریق ترکیه خود را به سوریه رساند. از او با نام "پسر مانکن" داعشی یاد می شود که علاوه بر فعالیت چشمگیر نزد تروریست ها، برادر خود و دوست او را در انگلیس را تشویق به جذب نیرو برای داعش کرده است. "مستقیم جمان،" 24 ساله، و "توهین شاهنشا،" 27 ساله، در پورتسموث تبلیغاتی برای جذب نیرو و اعزام آنها به سوریه انجام دادند. آنها به 3 نفر کمک کردند تا با ترک خانه هایشان راهی سوریه شوند؛ هرچند این سفر هرگز تکمیل نشد. 

مانکن داعشی

نیروهای امنیتی انگلیس موفق به شناسایی "مستقیم جمان" و "توهین شاهنشا" شدند و آنها را از نیروگیری بیشتر برای داعش بازداشتند. دادگاه کینگستون کراون انگلیس به اتهامات این دو نفر رسیدگی خواد کرد. 

 "جمان" و "شاهنشا" متهم هستند دست کم 10 تبعه انگلیسی را برای پیوستن به داعش متقاعد کرده اند.

مانکن جدید داعش معرفی شد + تصاویر

مانکن جدید داعش معرفی شد + تصاویر
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 54
برگرفته از دیلی میل /ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 29
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف