نمناک اخبارگوناگون ماجرای پرتاب شدن مانکن روسی از طبقه 6 در دبی + عکس
مانکن روسی ، عکس مدلینگ روسی
دختر مدلینگ جوان و مانکن روسی بعد از پرتاب از طبقه ششم ساختمانی در دبی به طور معجزه آسایی از مرگ نجات یافت .
تاریخ انتشار : 7 فروردین 1397

پرتاب شدن مانکن روسی از طبقه ششم به دلیل خواسته شرم آور مردی در دبی

یک مدلینگ لباس روسی به طرز معجزه آسایی از مرگ نجات پیدا کرد. این مدل لباس که خود را از طبقه ی ششم یک هتل در دبی پایین انداخته بود، توانست خود را از دست مردی که قصد تجاوز و کشتن او را داشت فرار کند. 

بنا به گفته ی دوستانش، هر چند «ایکاترینا استیتسیوک» 22 ساله به دلیل شکستن ستون فقرات دیگر قادر به راه رفتن نیست و یک عمل جراحی سنگین را در پیش دارد، زنده ماندن او کم از معجزه نبوده است. آنها می گویند:ایکاترینا برای حفظ جان و کرامتش خود را از طبقه ی ششم پایین انداخت.

مانکن روسی

نجات معجزه آسای مانکن روسی از مرگ در دبی

او همچنین گفت:ستون فقرات او شکسته و بعضی از مهره هایش خرد شده است. اما خوشبختانه به نخاع او آسیبی وارد نشده و او همچنان منتظر عمل جراحی است. گفتنی است، فرد جانی در فرودگاه دبی زمانی که قصد فرار داشت بازداشت شد و پیش بینی می شود در صورت اثبات اتهام به پانزده سال حبس محکوم شود. بنا به گزارش (ان.تی.وی) روسیه ماجرا از زمانی شروع شد که کاترینا به پیشنهاد بی شرمانه ی شخص مذکور پاسخ منفی داد و او نیز به کاترینا حمله کرد و در نهایت این اتفاق افتاد.

مانکن روسی

عکس مدلینگ لباس و مانکن روسی ایکاترینا استیتسیوک

ماجرای پرتاب شدن مانکن روسی از طبقه 6 در دبی + عکس

ماجرای پرتاب شدن مانکن روسی از طبقه 6 در دبی + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 20
برگرفته از تابناک باتو / ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف