ماهایا پطروسیان

واکنش ماهایا پطروسیان به اسیدپاشی در اصفهان + تصاویر

تاریخ انتشار : 6 آبان 1393کد مطلب : 9199زمان مطالعه : 2 دقیقه
ماهایا پطروسیان بازیگر سینما و تلویزیون ضمن ابراز تاسف و ناراحتی از اسید پاشی روزهای اخیر در اصفهان گفت اسید پاشی ربطی به امر به معروف ندارد.

این روزها خبر تلخ اسید پاشی به صورت دخترهای جوان و بی گناه اصفهان دل هر مرد و زنی را به درد آورده است. ماهایا پطروسیان در گفت و گویی پیرامون حادثه اسید پاشی روزهای اخیر گفت:قلب هر انسانی با شنیدن این خبر تاسف برانگیز به درد آمد. این حرکت به نظر من کمی از قتل ندارد چرا که عوارض روحی و روانی بسیاری را علاوه بر قربانی بر جامعه داشت و باعث ایجاد رعب وحشت در میان مردم شد. از این حادثه تلخ تنها خانم ها ناراحت نشدند بلکه مردان هم پا به پای آنها ناراحت و متاسف شدند.

ماهایا پطروسیان

ماهایا پطروسیان

وی ادامه داد:از پیش نمی توان نظر داد که این کار  چه کسی با چه نوعی تفکری است و باید همه چیز را به مسئولین وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی سپرد. چرا که آنها با توجه به تخصصی که دارند خیلی زود هدف کسانی که دست به این حرکت قبیحانه را زدند روشن می کنند و به اطلاع مردم می رسانند که این فرد یا افراد با چه نیتی این کار را انجام دادند و احتمالا از چه سازمانی خط می گرفتند.
پطروسیان خاطر نشان کرد:ایران تنها کشوری است که در میان کشورهای همسایه امنیت دارد و همین موضوع باعث می شود خیلی ها بخواهند این امنیت را خدشه دار کنند و آن را به محلی برای جولان خودشان تبدیل نمایند.به همین خاطر مردم در کنار مسئولین باید در مقابل این اتفاق هوشیار و با قدرت عمل کنند.

ماهایا پطروسیان ,

اسیدپاشی اصفهان

این بازیگر اظهارداشت:در میان برخی ماجرای اسیدپاشی را به مسئله امر به معروف و نهی از منکر ارتباط می دهند، کدام عقل سلیمی می تواند باور کند که این افراد با این نیت ضد بشری قصد امر به معروف داشتند. از نام  امر به معروف کامل مشخص است که در بر گیرنده امر به خوبی هاست و هیچ گاه نیت بدی در آن وجود ندارد. وقتی حرف از نهی منکر هم به میان می آید منظور از آن نهی از عمل ناپسندیده است. کجای این موضوع به فرد اجازه می دهد که به این عمل پست، دست بزند. به نظر من اساس امر به معروف و نهی از منکر به معنای گفت و گو  و تعامل است و به هیچ عنوان از آن نباید تعبیر خشونت گرایانه ای داشت.
بازیگر فیلم هفت پرده و تاکسی نارنجی در پایان گفت:به زودی هویت این فرد یا افراد برای مردم آشکار می شود و آنها  به نیت پلید این افراد پی می برند.بهتر است تا آن زمان دست به قضاوت نزنیم و امیدوار باشیم که هر چه زودتر قانون با اشد مجازات با این افراد برخورد کند.

واکنش ماهایا پطروسیان به اسیدپاشی در اصفهان + تصاویر

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
برگرفته از خبرگزاری فارس - / ک
وبگردی