نمناک سرگرمیدیدنی ها خفاش ماهی اخمو ترین ماهی روی زمین! + تصاویر
ماهی ، خفاش ماهی
این ماهی صورتی که در زیر ملاحظه می کنید اخمو و لب های قرمز بزرگی دارد که به همین خاطر اخموترین ماهی روی زمین معرفی شده است.

ماهی که اخموترین ماهی معرفی شد

وجود عجیب و غریب ترین موجودات دریایی دیگر چیز عجیبی نیست چراکه اخیرا شاهد موارد بسیاری از جمله ماهی که دندان داشت و طوطی ماهی های آبی و ... بوده و هستیم،این ماهی صورتی که در زیر ملاحظه می کنید اخمو و لب های قرمز بزرگی دارد که به همین خاطر اخموترین ماهی روی زمین معرفی شده است.

این ماهی که به خفاش ماهی لب قرمز مشهور است شباهت بسیار زیادی به خفاش البته از سمت باله هایش دارد. از دیگر ویژگیهای بارز این موجود عجیب و حیرت انگیز ، لبهای سرخ و چهره ی به ظاهر عبوس اوست که تفاوت او را با دیگر اطرافیانش دوچندان میکند. زیستگاه خفاش ماهی لب قرمز گالاپاگوس و آبهای آمریکای مرکزی است.

در کنار تفاوتهایی که این جاندار زیبا در بین دیگر همزیستان خود در آب دارد، یکی از معایبش خیلی به چشم می آید و آن کندی این موجود است. خفاش ماهی لب قرمز ، شناگر کندی است و دلیلش این است که ترجیح میدهد با استفاده از باله هایش که به عنوان دست به کار می برد، خود را به کف دریا بکشد.

 
ماهی
ماهی

خفاش ماهی اخمو ترین ماهی روی زمین! + تصاویر

خفاش ماهی اخمو ترین ماهی روی زمین! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف