نمناک سرگرمیدیدنی ها صید بزرگترین ماهی استخوانی به طول بیش از 4 متر + عکس
ماهی استخوانی ، ماهی
ماهی مولامولا غول پیکرترین ماهی استخوانی است که توسط غواصان پرتغالی کشف شده این ماهی عظیم الجثه به طول 4 متر در سواحل پرتغال یافت شده است.

بزرگ ترین ماهی استخوانی در سواحل پرتغال

گاهی اوقات شکل و اندازهٔ برخی موجودات دنیا چنان عجیب و شگفت انگیز می باشند که چیزی جز حیرت به دنبال ندارد، کشف بزرگ ترین ماهی استخوانی که سه متر طول دارد یکی از همین شگفتی ها می باشد، نام دیگر این گونه از ماهی ها «مولامولا» است که گاهی وزنشان به 5 هزار پوند (2267 کیلوگرم) می رسد. ویدئویی دیدنی از این ماهی نشان می دهد این ماهی تا چه حد بزرگ است. غواصان در کنار ماهی در حال شنا همچون آدم هایی کوتوله به نظر می رسند. 

این صحنه توسط «می گل پریرا» در نزدیکی سانتاماریا در پرتغال فیلمبرداری شده است. پیشانی ماهی بسیار گسترده و استخوانی است. ظاهر عجیب و غریب حیوان با چشمانی درشت شگفت انگیز است. نام دیگر این ماهی «خورشید ماهی» است. حرکت های آهسته ماهی در آب سبب می شود تا این ماهی غول پیکر میزبان خوبی برای انگل ها باشد.


ماهی استخوانی

صید ماهی استخوانی در پرتغال

صید بزرگترین ماهی استخوانی به طول بیش از 4 متر + عکس

صید بزرگترین ماهی استخوانی به طول بیش از 4 متر + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از خبر پو - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف