نمناک سرگرمیگوناگون صید ماهی عجیب و غریب با سری شبیه دلفین + عکس
ماهی جهش یافته ، ماهی عجیب
ماهیگیران چینی بعد از بیرون آوردن تور خود از دریا با ماهی جهش یافته ای با سر دلفینی روبرو شدند که یک کشف بزرگ و غیرمعمولی در نوع خودش بود.

کشف عجیب ترین ماهی جهش یافته با سر دلفینی توسط ماهیگیران چینی

ماهیگیران چینی در یکی از صید های خود با صحنه عجیبی روبه رو شدند که موجب شگفتی آن ها شد ، آن ها بعد از بیرون آوردن تور خود از دریا با ماهی جهش یافته ای با سر دلفینی روبرو شدند که  یک کشف بزرگ و غیرمعمولی در نوع خودش بود.

ماهی جهش یافته

تصویر ماهی عجیب و جهش یافته با سر دلفینی

صید ماهی جهش یافته با سر دلفینی توسط ماهیگیران چینی

ماهیگیران چینی در یک روز تصمیم به صید در دریا می گیرند و به سمت دریا حرکت می نمایند.ماهیگیران چینی شروع به انجام کارهای لازم برای صید می کنند و کمی بعد تورهای خود را به بیرون از دریا می آورند و با موردی غیرمعمولی روبرو می شوند که باعث تعجب آنها می شود.

ماهی جهش یافته با سر دلفینی

ماهی سر دلفینی جهش یافته که باعث تعجب شد

این ماهی آنچنان غیرمعمولی بوده که ماهیگیران ابتدا پس از مشاهده آن بلند فریاد زده و شروع به فیلمبرداری با تلفن همراه خود می کنند .این فیلم در 5 ژوئن در شهری به نام Guiyang واقع در چین ثبت و ضبط شده است.اعتقاد براین است که این یک ماهی کپور علفی می باشد.

ماهی جهش یافته

تصویر عجیب ترین ماهی صید شده

خوشبختان صیادانی که این ماهی را در صید خود مشاهده نموده بودند ،بعد از فیلم برداری آن را در دریا رها نمودند و با این وجود این یک کشف بزرگ و غیرمعمولی در نوع خودش بود.

صید ماهی عجیب و جهش یافته با سر دلفینی !

صید ماهی عجیب و غریب با سری شبیه دلفین + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن / ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف