نمناک سرگرمیدیدنی ها پختن و خوردن ماهی به صورت زنده در چین! + تصاویر
ماهی زنده ، ماهی
تصاویر زنده شدن یک ماهی پخته شده در ظرف غذای یک شهروند چینی موجب واکنش و انتقاد بسیاری از کاربران شبکه های مجازی این کشور شده است.

پختن و خوردن ماهی زنده در چین

 یک نوع غذای بسیار عجیب در شرق آسیا وجود دارد که باعث تعجب شما خواهد شد. در هنگام پختن نوعی ماهی سعی می کنند آن را زنده نگه دارند و بدنش را سرخ کنند و بر سر میز مشتری ببرند!

 ماهی زنده

این تصاویر نشان می دهد این ماهی که گوشت بدنش قطعه قطعه شده و کاملا پخته است، دهان خود را باز و بسته می کند. انتشار این تصاویر موجب واکنش گسترده کاربران شبکه های مجازی در چین شده است. گروهی از آن ها معتقدند آشپز با روش خشنی، ماهی را در حالی که زنده بوده، پخته و سرو کرده است.

 ماهی زنده

روزنامه دیلی میل انگلیس گزارش داد یک نوع روش پخت ماهی در چین است که ماهی زنده را از آب گرفته و سر آن را با یک دستمال تر می گیرند تا نمی رد. سپس به سرعت گوشت بدنش را قطعه قطعه کرده و در روغن سرخ می کنند. در این روش، ماهی در حالی سرو می شود که هنوز زنده است. بنا بر این گزارش، این روش پخت ماهی توسط بسیاری از کشور ها ممنوع اعلام شده است.

پختن و خوردن ماهی به صورت زنده در چین! + تصاویر

پختن و خوردن ماهی به صورت زنده در چین! + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از الف - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف