نمناک سرگرمیدیدنی ها فداکاری ماهی قرمز برای کمک به دوست مریضش + عکس
ماهی قرمز ، عکس ماهی قرمز فداکار
ماهی قرمز برای کمک به دوست بیمارش نهایت تلاشش را می کند . ماهی بیمار که توان حرکت ندارد با کمک دوست کوچکش در آکواریوم به حرکت در می آید.

زندگی عاطفی ماهی قرمز و کمک به دوست ضعیفش

ماهی قرمز یکی از حیواناتی است که عاطفه و احساسات قوی دارد و این مسئله بارها در نماهای مختلف منعکس شده است. وب سایت thedodo.com تصاویر و کلیپی از حرکت جالب ماهی قرمزی را منتشر کردند که برای به حرکت درآمدن دوستش نهایت سعی خود را می کند.

ماهی قرمز

کمک ماهی قرمز به دوست بیمارش

مشخص نیست که عامل محرکی که باعث می شد ماهی قرمز این حرکت خیرخواهانه را انجام دهد چیست. اما یک چیز مشخص است، با تحقیقات علمی جدید انجام شده، ما می دانیم که این موجودات روشی پیچیده تر از آنچه فکر می کردیم، دارند. جاناتان بالکمب می نویسد:«به عنوان یک زیست شناس متخصص رفتار و احساسات حیوانات، چهار سال اخیر را به بررسی علم زندگی درونی ماهی ها پرداخته ام. آن چه که در این تحقیقات بدان دست یافتم این است که ما به شدت این مهره داران شگفت انگیز دریایی را دست کم گرفته ایم. شواهد جمع آوری شده منجر به یک نتیجه گریزناپذیر شده:ماهی های فکر و احساس دارند.»

ماهی قرمز

تلاش بیمصال ماهی قرمز برای به حرکت درامدن دوست بیمارش 

فداکاری ماهی قرمز برای کمک به دوست مریضش + عکس

فداکاری ماهی قرمز برای کمک به دوست مریضش + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف